لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جابه جایی دانشجویان در ایران با تله کابین!

معاون عمرانی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، از راه اندازی «تله کابین» در این واحد دانشگاهی، برای رفت و آمد دانشجویان، استادان و کارمندان این مرکز دانشگاهی خبر داد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل ازخبرگزاری دانشجو، محسن هاشمی گفت: استفاده از تله کابین در این واحد به تصویب هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی رسیده است و نقشه مسیر تله کابین هم نهایی شده است.

هاشمی هزینه های دانشگاه در استفاده از اتوبوس ها را سالانه 5/1 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ماهانه 125 میلیون تومان برای اتوبوس هایی که برای رفت و آمد در واحد علوم و تحقیقات به کار گرفته  شده اند، هزینه می شود. هزینه ای که می توان با پیدا کردن راهی جدید در آن صرفه جویی کرد.

وی خریداری اتوبوس و استفاده از اتوبوس هایی که انرژی الکتریکی تولید می کنند و راه اندازی اتوبوس های برقی را از گزینه های بررسی شده  دانست و تصریح کرد: اتوبوس های برقی شکل بدی به دانشگاه می دادند و باید همه مسیر را کابل کشی می کردیم. این نوع اتوبوس ها مشکلات خودشان را دارند. اتوبوس های جدید هم که در سراشیبی انرژی الکتریکی ذخیره می کنند و در سربالایی از آن استفاده می کنند، گران قیمت است و هزینه تعمیر و نگهداری آنها بالاست.

وی تصریح کرد: بر این اساس، تصمیم نهایی دانشگاه، استفاده از تله کابین بوده است، چرا که سرعت بیشتری در انتقال دانشجویان دارد و مناسب تر است.

معاون عمران و توسعه واحد علوم و تحقیقات گفت: بعد از انعقاد قرارداد پیمانکار طرح، حدود یک سال طول می کشد که این طرح به سرانجام برسد.

جدید ترین مطالب سایت