لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسی: انتقادها ما را قوی‌تر کرد

مهاجم تیم ملی آرژانتین عنوان کرد: انتقادها از تیم ملی آرژانتین تنها سبب شد "آلبی سلسته" قدرتمندتر از قبل شود... 

مهاجم تیم ملی آرژانتین عنوان کرد: انتقادها از تیم ملی آرژانتین تنها سبب شد "آلبی سلسته" قدرتمندتر از قبل شود. 

تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل توانست به فینال راه پیدا کند، اما با شکست یک بر صفر برابر آلمان از رسیدن به عنوان قهرمانی باز ماند.

مسی: انتقادها ما را قوی‌تر کرد

لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین درباره عملکرد این در جام جهانی گفت: در برزیل برای موفقیت همه کار کردیم، اما متاسفانه نتوانستیم به هدفمان برسیم. درست است که اکنون خیلی ها از این نتیجه  ناراحت هستند، اما ما با رسیدنمان به فینال باعث شدیم تا تیم ملی آرژانتین پس از مدت ها به یک موفقیت بزرگ برسد. وقتی به برزیل سفر می کردیم مردم و رسانه ها انتقادات زیادی از تیم مطرح می کردند ، اما این انتقادات ما را قوی تر کرد. البته این را هم باید بگویم که تیم ما به دنبال کسب قهرمانی بود. در دیدار نهایی نیز تلاش زیادی کردیم، اما متاسفانه به هدفمان نرسیدیم.

اعضای تیم ملی آرژانتین روز گذشته (دوشنبه) وارد کشور خود شدند.آلخاندرو سابه یا ، سرمربی تیم ملی آرژانتین نیز پس از ورود به کشورش گفت: من هم یکی از 40 میلیون آرژانتینی هستیم. در جام جهانی 2014 برزیل تیم ما عملکرد خوبی داشت، اما متاسفانه به هدفش نرسید، با این وجود من به بازیکنانم افتخار می کنم. آنها در هر مسابقه با تمام توان خود به میدان می رفتند. همین باعث شد که مردم از عملکرد این تیم راضی باشند.

منبع خبر: سایت خانه ورزش

جدید ترین مطالب سایت