فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رمزگشایی اظهارات استاندار فراری نینوا

رئیس شورای پشتیبانی امر الربیعین عراق تاکید کرد: اظهارات اخیر اثیل النجیفی استاندار نینوا، توطئه مشترک " نجیفی و داعش" را که باعث سقوط شهر موصل در شمال عراق شد، برملا کرد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازسایت خبری عراق القانون، زهیر الجلبی درکنفرانسی مطبوعاتی، این پرسش رامطرح کرد که النجیفی از کجا می داند که گروه داعش پرچم های خود را بر فراز ساختمان های دولتی تحت کنترل خود به اهتزاز درآورده است؟

وی ازدولت مرکزی عراق خواست تا اقدامات قانونی را علیه اثیل النجیفی به اتهام خیانت در دستور کار خود قرار دهد.

زهیرالجلبی تصریح کرد:اظهارات اثیل النجیفی درباره خروج گروه جنایتکار داعش ازاستان نینوا و تحویل زمام امورآن به گروه نقشبندیه، برملا کننده سطح همدستی وتوطئه بین النجیفی و گروه های تروریستی است.

وی این پرسش را مطرح کرد که اثیل النجیفی از کجا می داند که گروه داعش استان موصل را تحویل گروه نقشبندیه می دهد؟ آیا وی با این دو گروه کانال های تماس و ارتباطی دارد؟

الجلبی افزود: دفاع النجیفی از گروه نقشبندیه و توصیف کردن عناصر آن به کسانی که از تجربه در مدیریت امور برخوردارند، بیانگر میزان همکاری او و بعثی ها است. نقشبندیه یک گروه تروریستی مشهور است و این گروه مسؤول وضع غرامت برای اهالی استان موصل در چهار سال گذشته است.

اثیل النجیفی استاندار فراری نینوا و برادر رئیس سابق پارلمان عراق روز یکشنبه گفت که گروه داعش خود را برای خروج از بخش چپ شهر موصل و تحویل آن به گروه نقشبندیه نزدیک به حزب بعث به ریاست عزت الدوری آماده می کند، و توافقی بین دوطرف وجود دارد.

 

جدید ترین مطالب سایت