فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بان‌کی‌مون از تمام کشورها خواست داعش را تحریم کنند

دبیر کل سازمان ملل خشونت های گروه تروریستی داعش و حامیان آنها را محکوم کرد و خواستار تحریم گروه تروریستی داعش از طرف تمامی کشورها به ویژه کشورهای همسایه عراق شد. در این بیانیه اشاره ای به صف کشیدن برخی کشورهای اروپایی برای خرید نفت از داعش نشده است...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از تسنیم، دبیر کل سازمان ملل متحد خواستار تحریم گروه تروریستی داعش از طرف تمامی کشورها شد. 

«بان کی مون» در گزارشی به شورای امنیت که نسخه ای از آن در اختیار آسوشیتدپرس قرار گرفته با لحنی قاطعانه خشونت های این گروه تروریستی و حامیان آنها را محکوم کرده و از 193 کشور عضو سازمان ملل متحد، به ویژه کشورهای همسایه عراق خواسته «برای حمایت از عراق در مبارزه علیه تروریسم، دست در دست هم قرار دهند.»

بان کی مون  در گزارش خود خطاب به شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد اوضاع امنیتی عراق که به واسطه اقدامات این گروه تروریستی  به سرعت رو به وخامت گذاشته، «عمیقا نگران کننده» است.

وی در ادامه نوشت: کشورهای عضو باید به تعهدات خود مبنی بر اعمال تحریمهای هدفمند مالی، تسلیحاتی و ممنوعیت مسافرت علیه داعش عمل کنند. وی گفت: نباید به تروریسم اجازه داد عراق را از مسیر خود به سمت ثبات و دموکراسی ، منحرف کند.

دبیر کل سازمان ملل متحد در این گزارش همچنین از رهبران سیاسی عراق خواسته در یک فرایند سیاسی قابل قبول برای تمامی طرف ها متحد شده و دولتی جدید تشکیل دهند.

گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شامات ماه گذشته به عراق حمله کرد و توانست بخش هایی از این کشور را به تصرف خود درآورد. ارتش عراق از آن زمان توانسته بر اوضاع مسلط شود و از پیشروی بیشتر نیروهای داعش جلوگیری کند.

جدید ترین مطالب سایت