لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش تن‌پروری در بین پسران

مشاور امور خانواده گفت: در دنیای کنونی و با شرایط اقتصادی  که وجود دارد پسران مجرد بیشتر به دنبال دخترانی هستند که وضعیت مالی خوبی داشته باشند و حتی خانه دار بودن به یکی از معیارهای انتخاب پسران تبدیل شده است.

افسانه نیک راد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: متأسفانه هم اکنون مواردی را در دانشگاه و در کلینیک های مشاوره مطرح می شود که پسران به دنبال دخترانی هستند که شرایط اقتصادی و وضعیت مالی خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: تن پروری در بین پسران مجرد افزایش داشته و همین موضوع باعث شده است تا حتی به ارثیه ای که قرار است در آینده به دختر برسد چشم داشته باشند و این موضوع به یک هشدار تبدیل شده است.

نیکراد افزود: پسران مطرح می کنند که سن هم برای ما مهم نیست و حتی اگر چندین سال هم بزرگتر باشد موردی ندارد اما در عوض باید وضعیت مالی خوبی داشته باشد و تأکید می کنند که از لحاظ ارثی و پدری شرایط خوبی داشته باشند و یا اینکه شاغل باشند و دنبال یک حقوق بگیر رسمی هستند.

این مشاور امور خانواده ادامه داد: متأسفانه الان به دلیل شرایط اقتصادی که جامعه دارد پسرها موقعیت کاری کمتری دارند و همچنین حاضر نیستند سر هر کاری هم حاضر شوند و از طرف دیگر هم پسران مطرح می کنند که چون دخترها در شرایط یکسان حاضر می شوند با حقوق و مزایای پایین تر مشغول به کار شوند موقعیت های شغلی پسران از آنها گرفته می شود.

[post:alt:title]

نیک راد افزود: بنابراین آقایان به اصطلاح ما به دنبال دختر خانه دار هستند اما این به معنی خانمی که در درون خانه مشغول به کار باشد و اهل خانه داری باشد، نیست بلکه به این معنی است که پسران ترجیح می دهند همسری را انتخاب کنند که صاحب خانه باشد و سن و اعتقادات دیگر برای افراد مهم نیست.

وی خاطرنشان کرد: ادامه این وضعیت خطرات زیادی را برای دختران و پسران جامعه به دنبال دارد و هم اکنون آمار طلاق های توافقی در بین زوجین دانشجو زیاد است اما اگر این روند ادامه پیدا کند آمار طلاق های توافقی در بین زوجین شاغل افزایش پیدا می کند و به مرور نقش پسرها از نقش حامی بودن تغییر می کند و جایگاه دختر و پسر در خانواده تغییر می کند چون بعد از چند سال و با به دنیا آمدن یک فرزند زن نمی تواند مانند گذشته اشتغال داشته باشد و این زمان آغاز مشکلات مالی و به دنبال آن آغاز مشکلات بعدی خانواده ها است.

جدید ترین مطالب سایت