لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تاج: مدت نقل‌ و‌ انتقالات تا دوشنبه‌ تمدید شد

رئيس سازمان ليگ حرفه اي فوتبال بار ديگر تأکيد کرد که باشگاه ها رقم قرارداد بازيکنان و مربيان خود را منتشر کنند.

مهدي تاج درباره شائبه مطرح شده مبني بر اينکه تيم ها مي توانند رقم قرارداد بازيکنان و مربيان خود را منتشر نکنند، اظهار کرد: براي برخي جرايد که چنين چيزي را نوشتند متأسفم. آن ها نسبت به قانون جاهل هستند.

وي افزود: طبق قانون تمام باشگاه ها بايد بودجه خود را شفاف اعلام کنند تا از انباشت بدهي هاي آن ها که بارها توسط همين جرايد به آن نقد شده بود جلوگيري شود. همچنين باشگاه ها موظف هستند که رقم قرارداد بازيکنان و مربيانشان را اعلام کنند. کساني از اين کار هراس دارند که پول هاي کلان داده اند. به هر حال سقف بودجه را همين باشگاه ها تعيين کرده اند.

تاج همچنين در پاسخ به اين سؤال که اگر باشگاه ها رقم قراردادهايشان را اعلام نکنند چه اتفاقي مي افتد، گفت: سازمان ليگ طبق آيين نامه پس از پايان نقل و انتقالات قراردادها را منتشر مي کند اما مطمئنم که باشگاه ها خودشان اين کار را انجام مي دهند.

رئيس سازمان ليگ ادامه داد: انتشار رقم قراردادها علاوه بر آن که قانوني و لازم الاجراست از سوي وزراي ورزش و جوانان و صنعت، معدن و تجارت مورد تأکيد ويژه قرار گرفته است.

تاج درباره مدت فصل نقل و انتقالات نيز گفت: اين مدت تمديد مي شود و تا دوشنبه آينده باشگاه ها فرصت خواهند داشت که قرارداد جديد ثبت کنند. اين مسئله فردا به طور رسمي اعلام مي شود.

وي در پايان درباره دغدغه باشگاه هايي مانند فولاد خوزستان که هزينه  زيادي در تيم هاي پايه انجام مي دهند گفت: به باشگاه ها گفته ايم که هرچقدر در تيم هاي پايه و آکادمي هايشان خرج کنند آزادند و آن هزينه ها در سقف بودجه شان لحاظ نمي شود. هر چقدر در اين زمينه خرج کنيم به سود فوتبالمان است.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت