لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا رژیم صهیونیستی از حمله زمینی به غزه می ترسد؟

فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی منتظر تصمیم کابینه هستند. در این شرایط به نوشته روزنامه مقامات این رژیم با چند مشکل رو به رو است و ادامه جنگ ممکن است، سبب ایجاد موج ناامیدی در بین صهیونیست ها و به اقتصاد این رژیم آسیب وارد کند.

رژیم صهیونیستی در پی راهی برای خروج از باتلاق غزه است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردرگمی و فرار کابینه رژیم صهیونیستی از اتخاذ تصمیم حمله زمینی به باریکه غزه که از هنگام حمله به این منطقه  آغاز شد، همچنان ادامه دارد.

رژیم صهیونیستی نتوانسته است، موفقیتی در این باره بدست آورد که اراده مبارزه گروه های فلسطینی را شکست دهد و پیروزی برای این رژیم ترسیم کند.

مقامات این رژیم به همین علت با بحران جدی درباره چگونگی اداره جنگ در غزه رو به رو هستند.

کابینه امنیتی آین رژیم پی در پی نشست هایی برگزار و فقط اعلام می کند، تشدید حملات را تصویب می کند. این مسئله نشان می دهد کابینه امنیتی با مشکل جدی رو به رو است.

کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اذعان کرد :«کابینه امنیتی از مشکل جدی رنج می برد و بنیامین نتانیاهو و موشه یعلون مخالف حمله زمینی به باریکه غزه هستند و نمی خواهند جنگ را گسترش دهند، زیرا می ترسند، رژیم صهیونیستی را وارد جنگی کنند که چند هفته ادامه پیدا خواهد کرد.»

فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی منتظر تصمیم دولت هستند؛ در این شرایط به نوشته روزنامه  معاریو رسانه رژیم صهیونیستی ، این رژیم با چند مشکل روبروست. ادامه جنگ ممکن است،سبب موج ناامیدی در بین صهیونیست ها  شود و به اقتصاد این رژیم آسیب وارد کند.

آمریکا و غرب این بار به اندازه جنگ سال 2012 از رژیم صهیونیستی حمایت نمی کنند. با ادامه جنگ غزه، قدرت بازدارندگی این رژیم  در منطقه از بین می رود. احتمال پیوستن دیگر طرف ها از سوریه و صحرای سینا به جنگ در غزه وجود دارد.

مردم غزه تاکنون از حملات موشکی  جنبش حماس برای مقابله با حملات رژیم صهیونیستی حمایت کرده اند. فرماندهان بلندپایه مقاومت فلسطین آسیبی ندیده اند و مقاومت فلسطین توانسته است، همچنان متوسط پرتاب روزانه صد فروند موشک را حفظ کند.

سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی  به خوبی عمل نکرده و با گذشت زمان احتمال اشتباه یا وقوع حادثه خطرناک بیشتر می شود.

مسئله قابل توجه آن است که تردید رژیم صهیونیستی در مقابل موشک های مقاومت در شرایطی است که این رژیم با اتخاذ تصمیم قاطع دانی دانون، معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی  را به علت انتقاداتش از نتانیاهو برکنار کرد و اخراج دانون هشداری به دیگر منتقدان سیاست نتانیاهو است.

جدید ترین مطالب سایت