لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سخنان اسد در مراسم تحلیف/ خنثی شدن حمله تروریست ها

بشار اسد در مراسم سوگند ریاست جمهوری ضمن قدردانی از مردم سوریه از رازهای منطقه به ویژه طرح های آمریکا و صهیونیست  ها علیه منطقه پرده برداشت.همزمان با برگزاری مراسم تحلیف تلاش گروه های تروریستی برای نفوذ به دمشق خنثی شد.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بشار اسد  در آغاز سخنان خود پس از به جا آوردن مراسم سوگند، تاکید کرد: درود بر سوریه  ای که ملتش در مقابل تمامی مظاهر تروریسم ایستاد و با آن مقابله کرد.

سخنان اسد در مراسم تحلیف/ خنثی شدن حمله تروریست ها

رئیس جمهوری سوریه با بیان اینکه ملت سوریه با مشارکت بیگانگان در اداره کشور مخالفت کردند، گفت: برگزاری انتخابات، تزویر و تروریسم معنوی که دشمنان در پی پیاده کردن آن در سوریه بودند را نقش برآب کرد.

اسد با اشاره به اینکه شهروندان سوری مقیم خارج به ماشین رسانه ای بیگانگان سیلی زدند، افزود: برگزاری انتخابات اعلام وابستگی حقیقی به سوریه بود.

وی با بیان اینکه ماشین رسانه ای بیگانگان سعی کرد تا این تصور را القا کند که هر کسی که از سوریه خارج شد، ضد دولت است، گفت: افرادی که به خارج رفتند با رای خود سیلی محکمی به آنها زدند و وجهه ملی خود را تثبیت کردند.

”بشار اسد” تصریح کرد: انتخابات اعلام همبستگی حقیقی با وطن و همچنین نبردی برای دفاع از حاکمیت، مشروعیت و کرامت ملت بود. نتخابات همه پرسی برای ملت بود و ما توانستیم که مزدوران و ایادی آنها را که کشورهای بزرگ حامی شان بودند، شکست دهیم.

اسد افزود: درود بر تمامی کسانی که با تروریسم و آتش مقابله کردند و به خاطر شهدا در مراکز رای گیری حضور پیدا کردند.

رئیس جمهوری سوریه با اشاره به اینکه مردم سوریه کیفیت مشارکت در انتخابات و عدم پیروی از بیگانگان را به نمایش گذاشتند، افزود: جنگی که علیه ملت سوریه به راه انداخته شد، جنگ کثیفی بود.”اسد” در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: تروریسم همه آنچه که سوریه را در

طول تاریخ متمایز می کرده هدف قرار داده بود؛ هدف تروریست ها از آغاز تجاوز برای ما مشخص بود و آنچه که در کشور جریان یافت نقشه ای بزرگ برای منطقه بود.

رئیس جمهوری سوریه همچنین با اشاره به اینکه تجاوز به عراق آغاز طرح تجزیه منطقه بود، به انتقاد از نخست وزیر ترکیه پرداخت، و گفت: اردوغان جرات این را ندارد که آرزوی نماز گذاردن در مسجد الاقصی را همانطوری که در آرزوی نماز در مسجد اموی است، بروز دهد.

وی تاکید کرد: کشورهای عربی-منطقه ای و جهانی که تروریسم را در سوریه حمایت کردند، تاوان آن را در آینده خواهند دید و خطرات این حمایت را درک می کنند.

رئیس جمهوری سوریه حل و فصل سیاسی در این کشور را منوط به آشتی داخلی کرد و افزود: طبق آنچه که قبلا گفته بودیم ما با کسانی که خواستار بازگشت به مسیر درست هستند، آماده گفتگو هستیم.

بشار اسد گفت: دلیل غوطه ور شدن برخی از افراد در بحران، از بین رفتن اخلاقی است که به فروش کشور منجر می شود.

رئیس جمهوری سوریه در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به نیروهای ارتش این کشور گفت: سوریه ارتش غیوری دارد که با تروریسم مقابله کرده، از وطن دفاع کرده و شهدایی را تقدیم کرده است؛ مقاومت ارتش مرگ نام تقلبی “بهار عربی” را اعلام کرد.

وی همچنین با اشاره به تحولات اخیر در نواز غزه، گفت: آنچه که امروز در غزه می گذرد از آن چیزی که در منطقه در جریان است، جدا نیست. شهامت کشورهای عربی که در قبال سوریه بروز یافته بود الان در قبال حوادث غزه کجاست؟

خبر دیگر آنکه تلاش گروه های تروریستی برای نفوذ به دمشق همزمان با سخنرانی «بشار اسد» در روز ادای سوگند ریاست جمهوری خنثی شد.

رئیس دیده  بان حقوق بشر سوریه گفت: همزمان با تقویت تدابیر امنیتی ارتش ترکیه در مرز با سوریه، صدها مبارز کرد در روزهای اخیر وارد منطقه کردنشین سوریه به نام «روژاوا» شده اند تا با تروریست های افراطی که شهر کردنشین «کوبانه» را تصرف کرده اند، مبارزه کنند.

جدید ترین مطالب سایت