فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سازمان ملل تحریم جهانی داعش را خواستار شد

دبیرکل سازمان ملل خشونت های گروه تروریستی داعش و حامیان آنها را محکوم کرد و خواستار تحریم گروه تروریستی داعش از طرف همه کشورها به ویژه کشورهای همسایه عراق شد.

دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار تحریم گروه تروریستی داعش از طرف همه کشورها شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از آسوشیتدپرس  در این بیانیه اشاره ای به صف کشیدن برخی کشورهای اروپایی برای خرید نفت از داعش نشده است.

سازمان ملل تحریم جهانی داعش را خواستار شد

«بان  کی  مون» در گزارشی به شورای امنیت با لحنی قاطعانه خشونت های این گروه تروریستی و حامیان آنها را محکوم کرده و از 193 کشور عضو سازمان ملل متحد، به ویژه کشورهای همسایه عراق خواسته «برای حمایت از عراق در مبارزه علیه تروریسم، دست در دست هم قرار دهند.»

بان کی مون در این گزارش  خطاب به شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد اوضاع امنیتی عراق که به واسطه اقدامات این گروه تروریستی به سرعت رو به وخامت گذاشته، «عمیقا نگران کننده» است.وی در ادامه نوشت: کشورهای عضو باید به تعهدات خود مبنی بر اعمال تحریمهای هدفمند مالی، تسلیحاتی و ممنوعیت مسافرت علیه داعش عمل کنند.

وی گفت: نباید به تروریسم اجازه داد عراق را از مسیر خود به سمت ثبات و دموکراسی منحرف کند.

دبیر کل سازمان ملل متحد در این گزارش همچنین از رهبران سیاسی عراق خواسته در یک فرآیند سیاسی قابل قبول برای تمامی طرف ها متحد شده و دولتی جدید تشکیل دهند.

جدید ترین مطالب سایت