لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اوباما باید برای تصویب تمدید مذاکرات هسته‌ای با ایران به کنگره بیاید

عضو ارشد کمیسیون روابط خارجی سنای آمریکا گفته است که رئیس جمهور این کشور باید برای تصویب تمدید مذاکرات هسته ای با ایران به کنگره بیاید. کروکر افزود: باید نقطه پایان قطعی برای مذاکرات درنظر گرفته شودو ایران نیز وادار به پابندی به رئوس آن توافق شود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از تسنیم، باب کورکر سناتور جمهوری خواه آمریکا از تنسی در واکنش به تمدید مذاکرات اتمی با  ایران گفت: «می دانستیم چنین می شود.»

عضو ارشد کمیسیون روابط خارجی سنا گفت باید نقطه پایان قطعی برای مذاکرات درنظر گرفته شود و در عین حال کنگره بتواند توافق نهایی را بسنجد و ایران نیز وادار به پابندی به رئوس آن توافق شود.

وی می گوید رئیس جمهور باید برای تصویب این تمدید به کنگره بیاید و در آنجا هرگونه توافق نهایی را به تمامی سبک و سنگین خواهیم کرد و ایران را به پابندی به آن وادارخواهیم کرد. کورکر روز جمعه گفت: «با توجه به وضعیت ناامید کننده آغازین مذاکرات (بر مبنای توافقی) که در آن تمدید مذاکرات با ایران  گنجانده شده بود، همه ما می دانستیم چنین می شود.»

باب کورکر افزود:«به رغم این مسئله هر تلاش دیپلماتیکی برای رسیدن به نتیجه ای قابل قبول و احتراز از ایرانی  مسلح به بمب اتمی باید  با قوت  انجام و پی گیری شود. من از دولت می خواهم  مشخص کند که تمدید دیگری درکار نخواهد بود زیرا این امر تنها قدرت نفوذ ما را کاهش می دهد.  رئیس جمهوری درست مانند آنچه سال گذشته در مورد سوریه  رفتار کرد، باید برای تصویب به کنگره بیاید تا ما هم بتوانیم هرگونه توافق نهایی را به تمام بسنجیم و ایران را وادار به تمکین کنیم.»

کورکر در نوامبر سال 2013 طرحی قانونی ارائه داد که بنا برآن ایران وادار به پیروی از توافق موقت شود و مواد توافق نهایی قابل قبولی را نیز تعیین کرده بود. آن مواد همراه با قطعنامه مشترک  کنگره بعدها در قانون تحریم های منندز- کرک ، که سناتور کروکر هم از حامیان آن است،گنجانده شد. علاوه بر این کورکر امسال متممی را به تصویب رساند که به کنگره امکان می دهد درمورد هر گونه توافق نهایی با ایران اعمال نظر کند.

جدید ترین مطالب سایت