فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قرارداد مالی کی‌روش به نفع فدراسیون است

عباس ترابيان گفت: قرارداد مالي کي روش به نفع فدراسيون فوتبال است.

هموطن: عباس ترابيان که مسئوليت مذاکره با کارلوس کي روش را برعهده داشت در گفت وگو با راديو ورزش در خصوص اين مذاکرات اظهار داشت: ما سه سال پيش قراردادي با کارلوس کي روش امضاء کرديم که چند ماه زمان گرفت تا اين قرارداد به يک قرارداد قابل استناد و قانوني تبديل شود که البته بخشي از اين کار را کي روش و وکيلش به عهده داشتند، ما هم براي اينکه قرارداد کي روش را دوباره تمديد کنيم پايه را بر قرارداد قديم گذاشتيم و البته شرايط جديد را هم مدنظر قرار داديم.

وي افزود: ما روز جمعه جلسه چهار ساعته اي را با کي روش برگزار کرديم و همه موارد را مو به مو بررسي کرديم، فقط مباحث حقوقي مانده بود که قرار شد در مورد آنها کي روش با وکيلش نهايي کنند. همه مسائلي که در قرارداد گذشته گاهاً دچار اختلاف هم مي شد، در قرارداد جديد حلاجي کرديم و کي روش با حسن نيت موارد را پذيرفت و با ما راه آمد چرا که او هم مي خواهد فدراسيون احساس آرامش کند چون مي داند که مردم از اين فدراسيون توقع دارند.

ترابيان ادامه داد: او به زودي موارد باقي مانده را با وکيلش نهايي مي کند و ما تاريخ دهم مرداد را براي روز امضاي قرارداد قرار داده ايم.

وي در پاسخ به اين سؤال که مدت قرارداد کي روش تا چه زماني است، اظهار داشت: ما براي اينکه کي روش بتواند برنامه بلندمدت داشته باشد و اين فوتبال پوست بيندازد، تا پايان جام جهاني 2018 قرارداد کي روش را تمديد کرده ايم تا او براي تأثيرگذاري در فوتبال ما زمان کافي داشته باشد.

ترابيان در خصوص اينکه مبلغ قرارداد کي روش چه ميزان است، گفت: اينکه بگويم مبلغ قراردادش کاهش پيدا کرده قابل قبول نيست، اما اضافات قرارداد او هم چشمگير نيست و قرارداد به نفع فدراسيون پيش رفته است. خود کي روش هم چندان به بالا رفتن مبلغ قراردادش فکر نمي کرد و بيشتر به جزئيات مباحث خود قرارداد اهميت داد.

وي در پاسخ به اين سؤال که چه تضميني هست که موارد قرارداد اجرا شود چرا که در قرارداد گذشته، کارلوس کي روش علاوه بر اينکه مدير رسانه اي تيم را کنار گذاشت، سرپرست تيم را هم مشخص کرد، گفت: ما همه اين موارد را در قرارداد جديد مورد توجه قرار داديم، ولي اينکه اين موارد چگونه اجرا شود و چه کسي صيانت اجرايي آن را برعهده داشته باشد از دست من خارج است، ما به آنچه لازم بود در قرارداد اشاره کرديم و حتي جرايمي براي عدم اجراي آن درنظر گرفتيم اما نمي دانم فدراسيون براي اجرا کردن آن چه برنامه اي دارد.

ترابيان همچنين در جواب به اين پرسش که آيا قرار است که دوباره سرپرست تيم ملي شود، گفت: خير، من همان زمان که از تيم ملي کنار رفتم چون احساس کردم که بودنم به نفع کشور نيست خودم جدا شدم. من خيلي به واژه سرپرست اعتقاد ندارم و معتقدم که اين واژه در کشور ما يک واژه موقتي است و ما بايد اسم بامسماي ديگري جايگزين آن کنيم. من هميشه علاقه دارم که تا آخر در خدمت کشورم باشم ولي اين ماندن به منافع کشور لطمه وارد نکند. اين بار هم شايعاتي مبني بر سرپرستي من بود، ولي به شما اطمينان مي دهم که من علاقه اي به سرپرستي در تيم ملي ندارم.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت