فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بهترین مرطوب کننده برای خشکی لبها

 به طور روزانه از یك محصول محافظ لب به منظور مرطوب كردن و حفظ حالت طبیعی آن ها استفاده كنید. یك مرطوب كننده لب كه حاوی مرطوب كننده های طبیعی نظیر كره كاكائو و Aloe Vera باشد یك تركیب موثر است و سبب حفظ رطوبت .............    

بهترین مرطوب کننده برای خشکی لبها

بهترین مرطوب کننده برای خشکی لبها

هموطن: به طور روزانه از یك محصول محافظ لب به منظور مرطوب كردن و حفظ حالت طبیعی آن ها استفاده كنید. یك مرطوب كننده لب كه حاوی مرطوب كننده های طبیعی نظیر كره كاكائو و Aloe Vera باشد یك تركیب موثر است و سبب حفظ رطوبت می شود. مراقبت روزانه لب ها به حفظ یك احساس طبیعی در لب ها و ظاهر نرم و صاف آن ها كمك می كند.

زمانی كه در معرض هوای خشك قرار می گیرید، از تركیبی استفاده كنید كه ضمن نگهداری رطوبت طبیعی از تأثیر خشكی محیط نیز جلوگیری كند. در این موارد استفاده از تركیباتی توصیه می شود كه حاوی چندین ماده محافظت كننده بوده و بتوانند از لب ها به خوبی محافظت كنند.

در طول سال هر زمان كه در معرض نور خورشید قرار می گیرید از یك محصول ضدآفتاب با عیار حفاظتی مناسب استفاده كنید. عیار حفاظتی نشان دهنده آن است كه برای چه مدت زمانی، فرد می تواند پیش از پیدایش آفتاب سوختگی، در آفتاب باقی بماند. افراد با پوست روشن حتی برای تماس های كوتاه مدت با آفتاب بایستی از تركیباتی با عیار حفاظتی 30 استفاده كنند. همچنین بهتر است از ضدآفتاب هایی استفاده شود كه هم اشعه ماوراء بنفش A و هم اشعه ماوراء بنفش B را پوشش می دهند و به مدت 80 دقیقه یا بیشتر در برابر آب پایدار می مانند. افرادی كه پوست های حساسدارند، بهتر است از تركیبات حاوی PABA كه می توانند سبب بروز واكنش های آلرژیك شوند، اجتناب كنند.

پیش از مصرف روژ لب از یك محصول محافظ لب استفاده كنید. اینكار سبب می شود كه رنگ به صورت یكنواخت پخش شده و ظاهر صاف تری ایجاد شود.

 

جدید ترین مطالب سایت