فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۴۷ کشته در درگیری های طرابلس لیبی

وزارت بهداشت لیبی اعلام کرد: آمار تلفات درگیری ها در اطراف فرودگاه بین المللی شهر طرابلس پایتخت این کشور و مناطق مجاور آن به ۴۷ کشته و ۱۲۰ زخمی رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عمار محمد مدیر دفتر اطلاع رسانی وزارت بهداشت لیبی در سخنانی مطبوعاتی اظهار داشت: درگیری ها در اطراف فرودگاه طرابلس و مناطق مجاور آن به کشته شدن 47 نفر و زخمی شدن 120 نفر دیگر شد.

وی افزود: این آمار درخصوص کسانی است که به بیمارستانهای دولتی شهر طرابلس و نواحی آن منتقل شده اند و برخی از افراد نیز به بیمارستانهای سیار منتقل شده اند و اسامی آنها در لیست بیمارستان ها ثبت نشده است.

برپایه این گزارش، درگیری ها روز یکشنبه برای هفتمین روز متوالی بین انقلابیون الزنتان و بین اتاق عملیات انقلابیون لیبی و انقلابیون مصراته ادامه پیدا کرد. انقلابیون الزنتان فرودگاه طرابلس را در کنترل خود دارند. محدوده درگیری ها به منطقه "قصر بن غشیر" از نواحی طرابلس گسترش یافت به گونه ای که موشک ها و گلوله های توپخانه و خمپاره به برخی از خودروها و خانه های مردم اصابت کرد.

۴۷ کشته در درگیری های طرابلس لیبی

به گفته یک مقام محلی اتحادیه اروپا از درگیری های جدید که روز یکشنبه به کشته شدن پنج غیر نظامی منجر شد، ابراز نگرانی کرد. یک مقام امنیتی فرودگاه طرابلس گفت: « فرودگاه صبح یکشنبه با خمپاره، و راکت و تانک هدف حمله قرار گرفت. این شدیدترین حمله از ابتدای درگیری ها است .»

دو هواپیما بر اثر آتش سوزی ناشی از حملات راکتی به شدت خسارت دید. دو شرکت هواپیمایی لیبی از نابودی یک ایرباس ای 330 و یک بمباردیه سی آر جی 900 خبر دادند.

جدید ترین مطالب سایت