لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گاف جان کری درباره حملات رژیم صهیونیستی به غزه

وزیر خارجه آمریکا می گوید که عملیات اسرائیل در غزه که بنا بود یک حمله نظامی دقیق و محدود باشد، تبدیل به یک افتضاح شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازپایگاه خبری پولیتیکو،جان کری وزیر امور خارجه  آمریکا که برای مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز به استودیوی این شبکه آمده بود، ضمن ابراز ناخرسندی از روند عملیات سربازان صهیونیست در غزه، این حمله را یک «افتضاح خواند».

براساس این گزارش، این اظهارات جان کری به زمانی مربوط می شود که در مصاحبه ای تلویزیونی حاضر شده است و وقتی آگهی های تبلیغاتی پخش می شود با یکی از دستیارانش درباره جنگ غزه صحبت می کند.

جان کری به تصور اینکه میکروفونها خاموش است در سخنانی انتقادی علیه اسرائیل به دستیارش می گوید.. این عملیات لعنتی است. باید از شر آن خلاص شویم.

جان کری در بخش دیگری از این سخنان غیررسمی به دستیارش درباره سفر به منطقه می گوید.. باید امشب به آنجا برویم. احمقانه است اگر بنشینیم (دست روی دست بگذاریم و کاری نکنیم).»

با شروع مصاحبه، «کریس والاس» مجری شبکه فاکس نیوز از کری درخصوص اظهاراتش در زمینه زیاده روی در عملیات نظامی در غزه پرسید که جان کری با تکرار مواضع دیپلماتیک قبلی خود گفت:  جنگ امر خشنی است، من بارها این مسئله را گفته ام که ما از حق اسرائیل برای دفاع از خود و کارهایی که می کند، دفاع می کنیم.

 

جدید ترین مطالب سایت