لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مارادونای فوتبال ایران رفت

علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی دیروز یکشنبه از فوتبال فقط با نوشته ای خداحافظی کرد این در حالیست که این خداحافظی در میان فوتبالیست هابا واکنش های متفاوتی همراه بود...

رضا شاهرودی کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس:

علی باید این تصمیم را می گرفت و خوب شد که در اوج خداحافظی کرد. البته من معتقدم کریمی باید یک سال قبل این تصمیم را می گرفت، زمانی که پرسپولیس او را نخواست اما به تراکتورسازی رفت. قطعاً کریمی با این تصمیم محبوب تر از قبل هم خواهد شد و فکر می کنم بهترین تصمیم را گرفت. باشگاه پرسپولیس  نه تنها با کریمی بلکه با خیلی از بزرگان پرسپولیس بد کردند و احترام آنها حفظ نشد. چند سال پیش هم هفت نفر را کنار گذاشتند که در بین آنها چند کاپیتان مثل من، افشین و عابدزاده حضور داشتیم و به نوعی ما «یل »های پرسپولیس بودیم. این اتفاقات همیشه وجود دارد و خیلی چیزها دست خودمان نیست.

علی پروین پیشکسوت پرسپولیس:

علی بچه با استعداد و واقعاً جادوگر بود. او در مربیگری هم به نظر من می تواند جادوگر باشد چون این پتانسیل را به خاطر فکر خوب و خلاقش می بیند.  ای کاش هیچ وقت بدبدرقه نباشیم نمی دانم آروزی کریمی در این فوتبال چه بود اما به تمام سطوح بالا رسید و شاید اگر می خواست در بارسلونا هم بازی می کرد اما ای کاش ما هیچ وقت بد بدرقه نباشیم. من نمی دانم پشت ماجرا چیست ولی خوب بود که علی با پیراهن پرسپولیس و یا تیم ملی از فوتبال خداحافظی می کرد. اما همه چیز تمام شد رفت و باید علی را به حال خودش نگذاریم و از او استفاده کنیم.

حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال راه آهن :

زمانی که من تیم راه آهن را تحویل گرفتم با اولین بازیکنی که برای پیوستن به راه آهن صحبت کردم، علی کریمی بود اما اختیار عمل را در زمینه تصمیم گیری به خود او واگذار کردم. معتقدم علی کریمی همچنان پتانسیل بالایی در فوتبال ایران دارد و جوان های فوتبال ما همچنان می توانند از تجربیات این بازیکن ارزشمند در عرصه فوتبال ملی و باشگاهی استفاده کنند.

سید مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال پیکان:

علی کریمی ستاره فوتبال ایران بود و شاید در خیلی از مواقع به حق خود نرسید اما محبوبیت او بین همه فوتبالدوستان زبانزد است؛ او یک اسطوره بود و هرگز از یادها نخواهد رفت. به شخصه از خداحافظی او ناراحت شدم اما این واقعیتی است که برای همه اتفاق می افتد، برای کریمی در زندگی شخصی  و ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشد.

بهروز رهبری فرد کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس:

حیف شد. در این فوتبال بی ستاره کریمی تنها بازیکنی بود که هواداران به خاطرش به ورزشگاه می رفتند. فوتبال ما بازیکن خوب زیادی دارد اما ستاره ندارد. مسلماً نبود علی کریمی لیگ ما را کم تماشاگرتر می کند. واقعاً در فوتبال ما کسی وجود ندارد که هوادار به خاطرش به ورزشگاه بیایید و کریمی آخرین بازیکن از این نسل بود.

مهدی هاشمی نسب  بازیکن سابق تیم ملی فوتبال:

بالاخره این شتری است که در خانه هر کسی می خوابد، علی کریمی هم مثل بقیه، اتفاقی نیفتاده، احمدرضا عابدزاده،  مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، مجتبی محرمی و خیلی های دیگر از این فوتبال رفتند علی کریمی هم رفت، اما مهم این است که کریمی چه چیزی از خودش به جا گذاشته و باید قدردان او بود، اما متاسفانه کریمی هم مثل بقیه به دست فراموشی سپرده می شود.

مهرداد پولادی مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان:

بابت تمام زحماتی که کریمی برای این فوتبال این مملکت و کشورمان کشیده از او تشکر می کنم. کریمی باعث افتخار فوتبال ایران و ایرانیان بود. من افتخار این را داشتم که در پرسپولیس و تیم ملی در کنار او بازی می کردم و هیچ وقت از قدرت تاکتیکی بالای او چشم ها پنهان نبود.کریمی فوتبالیستی تمام نشدنی و بسیار قابل بود که شاید خیلی ها فوتبال ایران را با درخشش او و چند فوتبالیست بزرگ دیگر ما شناختند. به همین دلیل همیشه برای کریمی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این دوست خوب من که همیشه ایران به او افتخار می کند در ادامه کارهایش سربلند، موفق باشد.

محمد پنجعلی سرپرست تیم پرسپولیس:

کریمی جزو اسطوره های فوتبال ایران و از نظر تکنیکی جزو نوادر ایران و آسیا است. کریمی همیشه کارهای غیر منتظره انجام می دهد و همین هم باعث شده تا خاص شود. فکر می کنم کریمی به موقع از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی چون یک عمر حرفه ای زندگی کرد همیشه سرحال و آماده بود.

کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان:

باورکردنی نیست که علی کریمی از این فوتبال خداحافظی کرد. به نظر من مثل شماره 8 دیگر به این فوتبال نمی آید. بازیکنی که از همه نظر در آسیا زبانزد عام و خاص بود. واقعا از این تصمیم کریمی شوکه و ناراحت شدم. ای کاش او اینطور خداحافظی نمی کرد، ای کاش کدورت ها کنار می رفت و کریمی با لباس تیم محبوبش که همیشه به خاطر بازی نکردن در آن خودش را می خورد از فوتبال کنار می رفت اما او تصمیمش را گرفته و چاره ای نیست ولی کریمی باید بداند همیشه جاودانه برای این مردم خواهد ماند و همه به یاد او هستیم. ما باید امثال کریمی را روی شانه هایمان نگهداریم.

احمدرضا عابدزاده مربی دروازه بانان تیم راه آهن:

از خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال ناراحت شدم چون به نظرم وی در این خصوص زود تصمیم گرفت. خیلی دوست داشتیم که در فصل پیش رو، کریمی در کنار ما در راه آهن باشد، البته هنوز هم دیر نشده و امیدوارم علی از تصمیم خود برگردد و به راه آهن بیاید.

علی انصاریان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس:

به نظرم علی کریمی باید با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی می کرد اما نگذاشتند که این اتفاق بیفتد چرا که از قبل مشکلاتی وجود داشت که این اتفاق رخ نداد اما به نظرم می توانستند شرایطی را فراهم کنند که کریمی نیم فصل در پرسپولیس بازی می کرد و بعد از فوتبال کنار می رفت.

صادق درودگر به عنوان کسی که در اولین قرارداد علی کریمی در فوتبال نقش داشته در یادداشتی از احساسش پس از خداحافظی علی کریمی نوشت:

 علی جان

فراموش مکن خداحافظی تو آغاز راهی است جدید و نو شدن.

برایت بهترین آینده را آرزو دارم

جدید ترین مطالب سایت