فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درباره خواص جوانه گندم و سویا

در این روزها به خوردن جوانه های گندم و جو بسیار توصیه می شود، آیا از خواص آن اطلاعی دارید؟جوانه گندم به دلیل داشتن ویتامین های E ، سلنیوم و منیزیم باعث حذف رادیكال های آزاد می شود و به........

درباره خواص جوانه گندم و سویا

 

هموطن: در این روزها به خوردن جوانه های گندم و جو بسیار توصیه می شود، آیا از خواص آن اطلاعی دارید؟جوانه گندم به دلیل داشتن ویتامین های E ، سلنیوم و منیزیم باعث حذف رادیكال های آزاد می شود و به تقویت سیستم ایمنی و فعالیت های مغز كمك می كند.استفاده از مواد غذایی حاوی آنتی  اكسیدان  در هوش و تقویت قدرت حافظه مؤثر است.موادی نظیر سبزی های تازه با خنثی كردن رادیكال  های آزاد حالت ارتجاعی رگ  ها را حفظ كرده و باعث خون  رسانی بهتر به مغز و اعصاب شده و به طور غیرمستقیم از كاهش توانایی فكری جلوگیری می  كنند.

خواص خوراکی ها

 ماده دیگر سویا و بهتر از آن روغن سویا است كه هم كلسترول بد خون LDL را كاهش می دهد و هم از اكسیداسیون كلسترول خوب HDL جلوگیری كرده و در كنار آن رادیكال  های آزاد را خنثی كرده و از تشكیل پلاك های عروقی جلوگیری می كند. سویا همچنین دارای فیتو استروژن هایی است كه در تقویت حافظه مؤثرند.

در بارداری و شیر دهی ذخایر كولین مادر تخلیه می شود و كولین كافی برای رشد مغز در دسترس نیست، از این رو برای حفظ سلامت مادر باید از منابع غذایی حاوی كولین استفاده شود.كولین روی پیام های عصبی مؤثر است و سرعت ساخت استیل كولین را برای حفظ قدرت حافظه و فعالیت های عضلانی افزایش می  دهد. مادران در دوران شیردهی باید 4 واحد (4 لیوان 240 سی سی) شیر و علاوه بر این، جگر، تخم  مرغ و بادام  زمینی نیز مصرف كنند.

جدید ترین مطالب سایت