لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آموزش درست کردن دلمه قارچ و سیب زمینی

 ابتدا سیب  زمینی ها را پخته، پوست کنده و رنده می کنیم. یک عدد تخم مرغ را به همراه کمی نمک، فلفل و ادویه به سیب زمینی افزوده و مواد را ورز داده و کنار می گذاریم. سینه مرغ را نگینی خرد نموده و به همراه پیازداغ تفت می دهیم تا بپزد، سپس قارچ نگینی خرد شده و ادویه را به آن افزوده و تفت می دهیم..........    

آموزش درست کردن دلمه قارچ و سیب زمینی

مواد لازم :

سیب زمینی  یک کیلوگرم
 سینه یا فیله مرغ  250 گرم
 قارچ  200 گرم
 پیاز داغ  نصف پیمانه
 فلفل دلمه ای  نصف یک عدد
 جعفری خرد شده  4/1 پیمانه
 تخم مرغ  سه عدد
 نمک، فلفل، ادویه و آرد سـوخـاری  به میزان لازم
 رب گوجه فرنگی  یک قاشق غذاخوری
پنیر پیتزا و روغن به میزان لازم

طرز تهیه :

هموطن: ابتدا سیب  زمینی ها را پخته، پوست کنده و رنده می کنیم. یک عدد تخم مرغ را به همراه کمی نمک، فلفل و ادویه به سیب زمینی افزوده و مواد را ورز داده و کنار می گذاریم. سینه مرغ را نگینی خرد نموده و به همراه پیازداغ تفت می دهیم تا بپزد، سپس قارچ نگینی خرد شده و ادویه را به آن افزوده و تفت می دهیم.

فلفل دلمه ای و رب گوجه فرنگی را نیز به مواد افزوده، کاملا مواد را هم زده تا مخلوط شوند. حرارت را خاموش نموده و جعفری را به مواد اضافه کرده و هم می زنیم.از مخلوط سیب زمینی به اندازه یک توپ کوچک جدا کرده، در دست پهن نموده، از مخلوط مرغ و قارچ در میان آن می گذاریم.

کمی پنیر پیتزا روی مواد ریخته و دلمه را جمع می کنیم تا مواد میانی مشخص نباشد. حالا دلمه ها را ابتدا در آرد سوخاری غلتانده، دو عدد تخم مرغ را با چنگال زده، دلمه ها را در تخم مرغ فرو برده، مجددا در آرد سوخاری زده و در روغن داغ سرخ می کنیم.

جدید ترین مطالب سایت