لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دزدی‌های مادر با همدستی عروس و دختر

زن میانسالی که با همدستی دختر و عروسش از فروشگاه های شهر مشهد سرقت می کرد، با هوشیاری صاحب مغازه هنگام فرار با در بسته روبه رو شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مشهد دراین باره به جام جم گفت: چندی پیش مرد مغازه داری با حضور در پلیس آگاهی با ارائه شکایتی عنوان کرد، هنگام عصر سه زن وارد مغازه ام شدند و از من خواستند وسایل مورد نظرشان را بیاورم. وقتی به سمت قفسه های مغازه رفتم، متوجه شدم از آن سه زن مشتری خبری نیست و آنها پول های درون صندوق و چند قلم کالای روی پیشخوان را سرقت کرده و متواری شده اند.

سرهنگ حجت نیکمرام افزود: در پی این شکایت و دستور قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری سه زن سارق آغاز شد. با چهره نگاری رایانه ای از متهمان فراری، ماموران احتمال دادند آنها با یکدیگر همدست هستند. در حالی که جستجو برای دستگیری آنها ادامه داشت، افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی عنوان کردند، سه زن اموال و پول هایشان را از مغازه هایشان سرقت کرده اند.

وی یادآور شد: ماموران در تحقیق ازمالباختگان متوجه شدند، آنها صاحبان مغازه و فروشگاه های مواد خوراکی، پوشاک و لوازم خانگی بوده اند که سه زن به عنوان مشتری از محل کارشان سرقت کرده اند. با اطلاعات به دست آمده از مالباختگان جدید، ماموران متوجه شدند تصاویر رایانه ای به دست آمده از متهمان فراری با سه زنی که پلیس در تعقیبشان است، مطابقت دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان مشهد افزود: جستجو ها در این زمینه ادامه داشت تا این که چند روز پیش مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و خبرداد سه زن به عنوان مشتری به مغازه اش آمده و کالاهای مختلف سفارش دادند. درهمین هنگام یکی از شاگردانم متوجه شد، یکی از زنان مشتری در حال سرقت چند قلم از وسایل است که موضوع را به من خبر داد. با قفل کردن در مغازه مانع از خروج هر سه زن مشتری شدیم.

وی گفت: ماموران انتظامی با اعزام به محل پی بردند آنها همان سه متهمی هستند که از چندی پیش پلیس در تعقیبشان است. با انتقال سارقان به پلیس آگاهی و در بازرسی از کیف این سه زن، مقادیری پول و چند قلم کالای آشپزخانه از جمله چاقو، قاشق و چنگال که از سوی آنها سرقت شده بود، کشف شد.

نیکمرام خاطرنشان کرد: در بازجویی ها یکی از سارقان که زن میانسالی بود به دزدی سریالی از فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر اعتراف کرد و گفت این دزدی ها را با همدستی عروس و دخترم انجام می دادم.

در پی اعتراف متهم، دو همدستش نیز در ادامه بازجویی ها به مشارکت در سرقت ها اعتراف کردند.

با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان، دستگیری مالخران و کشف اموال سرقتی ادامه دارد.

منبع خبر: جام جم

جدید ترین مطالب سایت