لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ایراندوست: قلعه‌‌نویی ما را شرمنده خود کرد

نصرت ایراندوست پس از شکست 2 بر یک ملوان مقابل استقلال در جام شهدا گفت: مسابقه خوبی بود، هرچند برای ما نفس شرکت در جام شهدا از مسائل فنی مهمتر بود. از اینجا به خانواده آنهایی که این روزها در غزه به شهادت رسیدند، تسلیت می گویم.

هموطن: نصرت ایراندوست پس از شکست 2 بر یک ملوان مقابل استقلال در جام شهدا گفت: مسابقه خوبی بود، هرچند برای ما نفس شرکت در جام شهدا از مسائل فنی مهمتر بود. از اینجا به خانواده آنهایی که این روزها در غزه به شهادت رسیدند، تسلیت می گویم.

وی افزود: خدا را شکر که مالک باشگاه ملوان یکی از رزمندگان دفاع مقدس بوده و همین که متوجه شد فدراسیون چنین تورنمنتی برگزار خواهد کرد، با توجه به برنامه ریزی قبلی که انجام داده بودیم و با کمال میل قبول کرد که ملوان در این مسابقات شرکت کند، چراکه همه آنهایی که در مجموعه ملوان حضور دارند از اعضای خانواده شهدا هستند.

سرمربی ملوان ادامه داد: از امیر قلعه نویی هم تشکر می کنم که با وجود خستگی تیمش پس از اردوی ترکیه، در نیمه دوم تعداد زیادی از بازیکنان اصلی اش را به میدان فرستاد، هرچند در ابتدای بازی هم با حضور در رختکن ما، بابت اینکه نمی تواند از ابتدای بازی تیم اصلی را به زمین بفرستد عذرخواهی کرد و ما را شرمنده خودش کرد. امیدوارم هم استقلال و هم ملوان فصل موفقی داشته باشند.

ایراندوست در پاسخ به این سؤال که آیا ابتدای مسابقه به خاطر عدم حضور بازیکنان اصلی استقلال در زمین قصد ورود به زمین را نداشته و  بهروان و محجوب هم این مسئله را تأیید کردند، اظهار داشت: چه کسی گفته چنین اتفاقی رخ داده و ما نمی خواستیم بازی کنیم؟ متأسفانه همین مسائل است که حاشیه درست می کند. مطمئنم که محجوب هم چنین حرفی نزده است. “دم” قلعه نویی گرم که ابتدای بازی به رختکن ما آمد و مردانه موضوع را مطرح کرد و در نیمه دوم تیم اصلی اش را به زمین فرستاد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه چقدر از آمادگی تیمش پیش از شروع لیگ رضایت دارد خاطرنشان کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد و به اهدافی که پیش از این ترسیم کرده بودیم رسیدیم. تا شروع مسابقات لیگ هم آرام آرام به شرایط ایده آل می رسیم. باید نکته ای را بگویم. امروز از بعضی بازیکنان اصلی  تیم خود خواستم به دلیل احتمال مصدومیت به میدان نروند اما آنها خودشان گفتند که می خواهند بازی کنند.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت