لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شوک: به اخبار تمدید قرار داد کی روش توجه نکنید!

در شرایطی که مسئولان فدراسیون فوتبال، تمدید قرارداد با کارلوس کی روش را قطعی می دانند، خبری در بخش افریقای جنوبی سایت گل منتشر شده که نگران کننده به نظر می رسد.

هموطن: در شرایطی که مسئولان فدراسیون فوتبال، تمدید قرارداد با کارلوس کی روش را قطعی می دانند، خبری در بخش افریقای جنوبی سایت گل منتشر شده که نگران کننده به نظر می رسد.

به نوشته این سایت، فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی هنوز از جذب کارلوس کی روش نا امید نشده و سرمربی تیم ملی ایران کماکان یکی از گزینه های هدایت تیم فوتبال این کشور محسوب می شود.

دومنیک چیمهاوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی به سایت گل گفته: «تا آنجایی که می دانیم، هنوز کی روش قراردادش را با ایران تمدید نکرده است. پس باید منتظر ماند و دید که شنبه هفته آینده چه کسی به عنوان سرمربی تیم ملی افریقای جنوبی معرفی می شود.»

چیمهاوی آنقدر به عقد قرارداد با کی روش خوشبین است که دلیل تاخیر در معرفی سرمربی افریقا را مذاکره مربی پرتغالی با ایران نمی داند: «کی روش تا زمانی که قرارداد نبسته حق دارد با هر تیمی که می خواهد، مذاکره کند.»

از طرف دیگر یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی به سایت گل گفته که اگر کی روش به عنوان سرمربی جدید افریقا انتخاب شود، نباید شگفت زده شد و بهتر است به اخباری که اینروزها در مورد توافق کی روش با ایران مطرح شده، چندان توجه نکرد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت