فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قدرت دفاعی پرسپولیس به خاطر چیست؟

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قدرت دفاعی پرسپولیس از ساختار دفاعی تیمی ناشی می شود و همه تلاش می کنیم تا هواداران تیم قدرتمندتر و هماهنگ تری را در این فصل شاهد باشند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قدرت دفاعی پرسپولیس از ساختار دفاعی تیمی ناشی می شود و همه تلاش می کنیم تا هواداران تیم قدرتمندتر و هماهنگ تری را در این فصل شاهد باشند.

علیرضا نورمحمدی در خصوص جدایی سید جلال حسینی و شانسش برای بازی به جای حسینی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: توجهی که از سوی افکار عمومی به سیدجلال حسینی می شود، برای من حساسیت برانگیز نیست. به هر حال او بازیکن ملی پوش ما بود. در جام جهانی هم درخشید که ارزش های فنی او را ثابت کرد و سال قبل هم عملکرد خیلی خوبی داشت ولی جوی که وجود دارد عاملی برای اینکه خودم را ببازم نیست.

وی ادامه داد: حداقل در این پنج سال که در پرسپولیس هستم، فراز و نشیب زیادی را دیدم ولی هر بار که به من نیاز بود سعی کردم کار خودم را به درستی انجام بدهم و الان هم خودمان را کاملا آماده کرده ام تا اگر سرمربی صلاح دید، بهترین بازی ممکن را انجام بدهم. هر چند امیدوار بودم سیدجلال هم به جمع ما اضافه شود.

مدافع پرسپولیس اضافه کرد:  همیشه پیش می آید که بعضی بازیکنان، شاخص می شوند و کاملا مورد توجه قرار می گیرند. بعضی هم اینطور نیستند ولی کار خود را انجام می دهند. آنچه از نظر حرفه ای اهمیت دارد نظر و تصمیم سرمربی است.

وی درباره نگرانی هایی که درباره خط دفاعی پرسپولیس مطرح می شود، خاطرنشان کرد: به عنوان یک همبازی، هیچوقت نمی توانم منکر ارزش های فنی سید جلال بشوم اما این را هم باید در نظر گرفت که بخش مهمی از قدرت دفاعی پرسپولیس از ساختار دفاعی و کار تیمی است که با توجه به حفظ شاکله اصلی تیم، به قوت خود باقی می ماند، آن هم با تاکیدی که آقای دایی روی اجرای این برنامه ها دارد و البته با توجه به تجربه ای که بازیکنان جوانتر کسب کرده اند و نفراتی که اضافه شده اند قدرت هجومی بیشتری خواهیم داشت.

نورمحمدی در پایان به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس برای فصل پیش رو نه تنها تدابیر دفاعی خوبی خواهد داشت بلکه همه تلاش کرده ایم که اصولا پرسپولیس قدرتمندتر و هماهنگ تری نسبت به فصل قبل به میدان برود.

جدید ترین مطالب سایت