فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ادامه کشمکش ها بر سر سقوط هواپیمای مالزی

کشمکش ها بر سر علل سقوط هواپیمایی مسافربری مالزی در مرز اوکراین و روسیه ادامه دارد. وزیر امور خارجه آلمان از اتحادیه اروپا خواست تحریم ها و فشارها بر روسیه را تشدید کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرانک والتر اشتاین مایر همچنین از تحویل داده نشدن اجساد قربانیان هواپیمای سرنگون شده مالزی در اوکراین ، ابراز نگرانی کرد.

اجساد قربانیان این هواپیما به بخشی از درگیری ها در اوکراین تبدیل شده ، زیرا بدون بررسی این اجساد مشخص نخواهد شد چه بر سر هواپیما آمده است.

ادامه کشمکش ها بر سر سقوط هواپیمای مالزی

دولت کانادا هم با انتشار بیانیه شدیدالحن علیه روسیه از اعمال تحریم های جدید بر ضد این کشور خبر داد.

در همین حال وزارت دفاع روسیه تصاویر ماهواره ای منتشر کرد که نقاط تمرکز سامانه های پدافند هوایی اوکراین را در شرق این کشور در روز سرنگون شدن هواپیمای مالزیایی نشان می دهد .

مدیر اداره عملیات در ستاد ارتش روسیه اعلام کرد، مسیر هواپیمای حادثه دیده و منطقه سقوط آن در تیررس ضدهوایی های اوکراین قرار داشته است.

ویتالی چورکین،  سفیر روسیه در سازمان ملل،  اعلام کرد کشورش از قطعنامه شورای امنیت این سازمان درخصوص تحقیق و تفحص بین المللی درباره سقوط هواپیمای مسافربری مالزیایی در شرق اوکراین حمایت می کند.

نجیب رزاق نخست وزیر مالزی هم از توافق با مخالفان طرفدار روسیه بر سر تحویل جعبه سیاه هواپیما و  بازدید بازرسان مستقل بین المللی از محل سقوط هواپیما، خبر داد .

ادامه کشمکش ها بر سر سقوط هواپیمای مالزی

در همین حال یکی از رهبران سرشناس جدایی طلبان شرق اوکراین، بامداد امروزسه شنبه دو جعبه سیاه هواپیمای مسافربری مالزیایی را که هفته گذشته در شرق اوکراین سرنگون شد به کارشناسان مالزیایی در شهر دونتسک تحویل داد.

جدید ترین مطالب سایت