لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خصوصیات لنز بی نظیر هوشمند

تیم گوگل ایکس، پروژه لنز هوشمند که روی چشم تمرکز کرده را همراه با کمپانی Novarits توسعه داده است تا ضمن کمک به...

هموطن: تیم گوگل ایکس، پروژه لنز هوشمند که روی چشم تمرکز کرده را همراه با کمپانی Novarits توسعه داده است تا ضمن کمک به مقابله با بیماری های چشمی به سلامت عمومی بدن انسان نیز کمک کند.ساخت لنز هوشمند توسط تیم گوگل ایکس و بخش موسوم به آلکون در کمپانی Novarits جلو می رود که از حسگرهای غیرتهاجمی، و ریزتراشه های مخصوص استفاده می شود.

خصوصیات لنز بی نظیر هوشمند

حسگر اصلی وظیفه کنترل سطح قند خون را برای بیماران دیابتی دارد و با اندازه گیری سطح قند در مایع اشک چشم می تواند با سیستم مانیتورینگ و متصل به گوشی هوشمند کاربر ارتباط برقرار کند.کمک دیگری که این لنز هوشمند خواهد کرد مبارزه با پیرچشمی است که معمولاً افراد بالای 40 سال به آن مبتلا می شوند.

با بازگرداندن تمرکز طبیعی روی چشم و روی اشیای نزدیک می تواند دوربینی و پیرچشمی را ترمیم کند.نقش گوگل معماری جمع آوری دیتا و پردازش آن و ارسال روی گوشی هوشمند و طراحی تراشه کم مصرف برای این پردازش است که در همکاری با بخش آلکون در حال انجام است.

سرگئی برین مؤسس گوگل می گوید آرزوی ما مینیاتوری کردن ابزار الکترونیکی-کامپیوتری است تا استانداردهای زندگی انسان را بالاتر ببرد و به همین خاطر همکاری با Novarits را برای واقعی کردن این رؤیا ادامه می دهیم.

منبع خبر: parsnaz

جدید ترین مطالب سایت