لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کشته شدن ۴ نظامی امریکایی در افغانستان

به گزارش خبرنگار شبکه خبر در افغانستان، بر اثر حمله افراد ناشناس به پایگاه نظامیان آمریکا در کابل، پایتخت افغانستان، چهار نظامی آمریکایی کشته شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بر اثر حمله افراد ناشناس به پایگاه نظامیان آمریکا در کابل، پایتخت افغانستان، چهار نظامی آمریکایی کشته شدند.

همچنین حمله انتحاری در کابل چهار کشته بر جا گذاشت. به گفته یکی از مقامات وزارت کشورافغانستان در انفجار انتحاری امروز ( سه شنبه) در حوالی فرودگاه کابل سه مشاور خارجی و یک مترجم افغان کشته شدند.

بنا بر اعلام این مقام، یک شبه نظامی موتور سیکلت بمب گذاری شده خود را امروز صبح در فرودگاه کابل منفجر کرد که به کشته شدن چند تن منجر شده است.

این منبع گفت:« عامل انتحاری موتور سیکلت بمب گذاری شده خود را در نزدیک یکی از ورودی های فرودگاه منفجر کرد. وی  در ادامه افزود: ما هنوز نمی توانیم جزئیاتی را درباره شمار تلفات این حمله اعلام کنیم. اما احتمال می رود تلفات این انفجار شامل افراد نظامی و غیرنظامی باشد.»

تاکنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حمله انتحاری را بر عهده نگرفته است. اما مقامات  افغانستان شورشیان طالبان را عامل این گونه حملات می دانند.

به گزارش خبرگزاری شین هوا از کابل، نیروهای امنیتی منطقه انفجار را محاصره کرده اند.

جدید ترین مطالب سایت