لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خودپردازها پر پول می‌شوند

مدیرکل فن آوری اطلاعات بانک مرکزی از احتمال تصمیم گیری برای تغییر سقف برداشت از خودپردازها تا هفته آینده خبر داد.

در حالی بانک مرکزی تا چند روز آینده در مورد میزان افزایش سقف برداشت روزانه از خودپردازها از 200 هزار تومان به طور رسمی تصمیم گیری خواهد کرد که تعدادی از بانک ها از چند ماه پیش این رقم را افزایش داده بودند.

این در حالی است که در نیمه دوم سال گذشته برخی بانک ها از جمله بانک توسعه صادرات و در اواخر سال نیز بانک ملی میزان برداشت روزانه از دستگاه های خودپرداز خود را افزایش داده بودند. همچنین در سال جاری نیز بانک سینا اعلام کرد که امکان دریافت بیش از 200 هزار تومان با کارت های این بانک و از خودپردازهای آن فراهم شده است .در عین حال برخی خبرها بیانگر این است که در تعدادی دیگر از بانک ها نیز به طرق دیگر چنین امکانی وجود دارد.

بانک های مورد نظر در حالی افزایش سقف برداشت از خودپردازهای خود را بر اساس یک تصمیم داخلی و به دلیل تقاضای مشتریان با توجه به افزایش تورم و ثابت ماندن رقم قابل برداشت عنوان کردند که بانک مرکزی در واکنش به این موضوع اعلام کرد که این اقدام غیر قانونی بوده و این بانک هیچ مجوزی در این رابطه صادر نکرده است.

اما مدیرکل فن آوری اطلاعات بانک مرکزی با اشاره به انجام بررسی ها برای تغییر سقف برداشت از خودپرداز بانک ها به ایسنا اعلام کرد که تا هفته آینده در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.

حکیمی همچنین در مورد برخی اظهارات مبنی بر اینکه برای گسترش خدمات الکترونیک و افزایش امنیت باید میزان قابل برداشت کنونی نیز کاهش یابد، گفت: کمتر شدن رقم قابل برداشت از 200 هزار تومان موجود بی معناست و بحث در مورد این خواهد بود که چه مبلغی بر میزان فعلی اضافه شود. 

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت