فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بلاتکلیفی قیمت جدید تندر 90

اگرچه رییس شورای رقابت حدود دو هفته پیش از تعیین تکلیف قیمت تندر 90 ظرف چند روز خبر داده بود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

هموطن: رییس شورای رقابت حدود سه هفته پیش قیمت نهایی خودروهای داخلی را اعلام کرد اما قیمت تندر 90 در میان قیمت های اعلامی غایب بود.

آن زمان رییس شورای رقابت اعلام کرد که به دلیل عدم ارائه اطلاعات قیمتی این خودرو از سوی خودروسازان، هنوز قیمت جدید تندر 90 تعیین نشده است به همین دلیل خودروسازان تا مشخص شدن قیمت این خودرو باید آن را با قیمت سال گذشته بفروشند.

این اظهارات در حالی بود که سال گذشته نیز شورای رقابت در زمان مدیریت جمشید پژویان قیمتی برای خودروی تندر 90 تعیین نکرد و خودروسازان راسا نسبت به تعیین قیمت این خودرو براساس قیمت های پایه تعیین شده از سوی سازمان حمایت اقدام کردند.

پس از اظهارات رییس شورای رقابت اعلام شد که نمایندگان شرکت های خودروساز و همچنین شورای رقابت اطلاعات قیمتی مربوط به این خودرو از جمله تورم بخشی و دیگر هزینه های مرتبط با آن را بررسی و تصمیم نهایی برای قیمت تندر 90 اتخاذ خواهد شد.

پس از آن (حدود دو هفته پیش) رییس شورای رقابت از برگزاری جلسات کارشناسی برای تعیین قیمت تندر 90 با حضور شرکت های خودروسازی خبر داده و اظهار کرد: در این جلسه کارشناسان اطلاعات بیشتری از شرکت های خودروسازی درخواست کردند و قرار شد که شرکت های تولیدکننده تندر 90 اطلاعات خود را تا پایان هفته جاری به شورا تحویل دهند تا کارشناسان برای تعیین قیمت نهایی این خودرو به جمع بندی برسند.

شیوا در پاسخ به این که قیمت تندر 90 چه زمانی تعیین می شود؟ گفت: در صورت ارائه اطلاعات توسط شرکت های خودروسازی، قیمت این خودرو تا پایان هفته آینده مشخص می شود.

با این حال از آن زمان تاکنون قیمت جدید تندر 90 تعیین نشده است. در این زمینه مشخص نیست که آیا خودروسازان اطلاعات تکمیلی مدنظر شورای رقابت را ارسال نکرده اند یا آنکه این شورا هنوز به جمع بندی نهایی درباره قیمت این خودرو نرسیده است.

هم اکنون قیمت تندر 90 در کارخانه های سازنده حدود 36 میلیون و 500 هزار تومان و در بازار حدود 39 میلیون و 800 هزار تومان است. 

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت