لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سقوط کودک 5 ساله درون چاه 10 متری

کودک برای بازی دست مادر خود را رها کرده که بر اثر رعایت نکردن نکات ایمنی توسط مالک چاه در درون آن سقوط می کند و متاسفانه سبب شکستگی های حادی در ناحیه دست و پا و آسیب به کمر وی می شود.

هموطن: معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار از سقوط کودکی چهار ساله به دورن چاهی 10 متری در سبزوار خبر داد.

عباس معصومی امروز در گفت وگو با فارس از سقوط کودک پنج ساله ای درون چاه 10 متری خبر داد و اظهار کرد: این چاه فاضلاب در شهرک مسکن مهر سبزوار ایجاد شده بود و متاسفانه فردی که این چاه را ایجاد کرده نکات ایمنی را رعایت نکرده بود و حفاظی که روی چاه قرار داده بسیار شکننده و آسیب پذیر بود که این امر سبب سقوط کودک به درون چاه می شود.

وی با بیان اینکه این کودک و مادرش در محدوده چاه در حال عبور بوده و از آن بی  اطلاع بوده اند، تصریح کرد: کودک برای بازی دست مادر خود را رها کرده که بر اثر رعایت نکردن نکات ایمنی توسط مالک چاه در درون آن سقوط می کند و متاسفانه سبب شکستگی های حادی در ناحیه دست و پا و آسیب به کمر وی می شود.

معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار افزود: خوشبختانه تماس به موقع این مادر فداکار با سازمان آتش نشانی و حضور به موقع تیم نجات سبب نجات سریع این کودک از درون چاه و اعزام به بیمارستان امدادی می شود.

معصومی یادآورشد: متاسفانه حوادث زیادی در حوزه مسکن مهر سبزوار رخ می دهد که اکثر آنها به دلیل بی احتیاطی است.

منبع خبر: فارس

جدید ترین مطالب سایت