فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سقوط اف ۱۵، انهدام یک تانک و هلاکت ۱۱ صهیونیست در هجدهمین روز حمله به غزه

گردان های قسام اعلام کرد، یگان دفاع هوایی این گردان ظهر امروز یک فروند جنگنده اف ۱۵ رژیم صهیونیستی را هنگام جولان در آسمان غزه هدف قرارداد.  این هواپیما به طور مستقیم هدف قرار گرفت و فوری آتش گرفت.

سقوط اف ۱۵، انهدام یک تانک و هلاکت ۱۱ صهیونیست در هجدهمین روز حمله به غزه

گردان های قسام با صدور بیانیه ای اعلام کرد، تلاش های رژیم صهیونیستی برای ورود به باریکه غزه  با شکست مواجه شده است.

سقوط اف ۱۵، انهدام یک تانک و هلاکت ۱۱ صهیونیست در هجدهمین روز حمله به غزه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این گردانها همچنین اعلام کرد، پنجاه تن از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رسانده و بیش از سیصد نفر دیگر را نیز زخمی کرده است .

گردانهای قسام همچنین از هدف قرار دادن چهل و هفت تانک و نفربر رژیم صهیونیستی خبر داده و اعلام کرد سیزده تن از نظامیان صهیونیست هدف حمله تک تیراندازهای مقاومت قرار گرفته و کشته و زخمی شده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است، مجاهدان فلسطینی در عملیات خود، مواضع نیروهای دشمن را با دویست گلوله خمپاره هدف قرار دادند.

مبارزان گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس با آر پی جی یک نفر بر را در شرق بیت حانون هدف قرار دادند. در اطراف این خودرو شماری از نظامیان رژیم صهیونیستی جمع شده بودند که 10 نفر آنان به هلاکت رسیدند.

آنان یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی را با بمب دست ساز در جبل الصورانی واقع در شرق غزه منهدم کردند و با موشک گراد اسدود را هدف قرار دادند.

گردان های قسام همچنین اعلام کرد در حمله به پایگاه کرم سالم بسیاری از نظامیان صهیونیست زخمی شدند.

مبارزان گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس  در ادامه مقابله خود با نیروهای رژیم صهیونیستی محل تجمع خودروهای این رژیم را در شرق جحر الدیک با 3 موشک 107 هدف قرار دادند.

آنان نخسیتن بار تاسیسات هسته ای « تسوراک » در جنوب تل آویو را با موشک های براق هدف قرار دادند.

در همین حال از غزه خبر می رسد یکی از فرماندهان گروهان دوازدهم تیپ ویژه گولانی بامداد امروز در درگیری با مبارزان فلسطینی به هلاکت رسید و 12 عضو یگانش هم به شدت زخمی شدند. 36 نظامی دیگر صهیونیست نیز در درگیری های شب گذشته زخمی شدند که حال 5 تن از آنان وخیم گزارش شده است. مقامات صهیونیست پس از چند روز، به کشته شدن 34 نظامی خود در غزه اذعان کردند، اما آمارهای واقعی از تلفات بیشتر صهیونیست ها حکایت دارد.

در جمع بندی کلی، نیروهای مقاومت در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی، شهرهای اسدود، تل آویو ، بئرالسبع، عسقلان و ایتمار را 115 بار با موشک هدف قرار دادند.

در همین حال سخنگوی  ارتش رژیم صهیونیستی نیز امروز جمعه اذعان کرد که یک نظامی دیگر ارتش در درگیری با مبارزان فلسطینی در شمال باریکه غزه به قتل رسید و به این ترتیب شمار نظامیانی که تا کنون به اذعان این رژیم کشته شده اند به ۳۳ تن رسیده است.

از سوی دیگر بر اثر حملات امروز رژیم صهیونیستی به باریکه غزه بیش از  سی تن شهید و دهها نفر  زخمی شدند . منزل  سخنگوی گردانهای القدس از جمله مناطقی بود که هدف بمباران رژیم صهیونیستی قرار گرفت. صلاح ابوحسنین سخنگوی رسمی گردانهای القدس و فرزندش بر اثر حملات هوایی جنگنده های صهیونیستی به منزل وی در اردوگاه الشابوره در رفح به شهادت رسیدند.

براین اساس، شمار شهدای فلسطینیان از آغاز حملات به  855  تن شهید وبیش از  5700  زخمی  رسیده است.  

همچنین منابع خبری از موافقت حماس با اجرای آتش بس بشر دوستانه سه ساعته در غزه برای امداد رسانی به زخمی ها و انتقال آنان به بیمارستان ها خبر دادند که رژیم صهیونیستی آن را نپذیرفت. وزارت بهداشت فلسطین هشدار داد قطع گسترده برق و کمبود شدید سوخت، جان هزاران بیمار و قربانی حملات صهیونیست ها در غزه را تهدید می کند.

همزمان با تشدید حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ساکنان کرانه باختری به حمایت از مردم مظلوم غزه برخاستند. فلسطینیان در شهرهای قدس، رام الله، طولکرم، نابلس، الخلیل و بیت لحم در اعتراض به تداوم جنایات صهیونیست ها در باریکه غزه به خیابان ها آمدند و با اشغالگران صهیونیست درگیر شدند که شدت درگیری ها در قلندیا بیشتر از مناطق دیگر گزارش شد. در تیراندازی نظامیان صهیونیست به معترضان فلسطینی دستکم چهار تن شهید و صدها نفر زخمی شدند.

جدید ترین مطالب سایت