لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حضور ورزشکاران در راهپیمایی روز قدس

معاونان ، مسوولان و روسای فداسیونهای ورزشی ، ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی همراه با مردم سراسر کشور صبح امروز در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و حمایت خود را از مردم فلسطین به خصوص مردم ستمدیده غزه اعلام کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، وزیر ورزش و جوانان  ، معاونان، مسوولان ، روسای فدراسیونهای ورزشی ، ملی پوشان و ورزشکاران رشته های مختلف همراه با مردم روزه دار و مؤمن ایران اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس حاضر شدند تا انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس ابراز کنند.

حضور ورزشکاران در راهپیمایی روز قدس

 محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت : تقدیر و خواست الهی پیروزی مستضعفین وشکست ظالمین را مقدر کرده است.  با یاری خداوند و مقاومت همه مسلمانان جهان، غزه و فلسطین آزاد می شوند. صهیونیست ها بدانند چیزی جز شکست، خواری و بی آبرویی در انتظارشان نیست واین سرنوشت تمامی ظالمان درطول تاریخ است .

وزیر ورزش و جوانان گفت: روز قدس نمادی از همبستگی مسلمانان جهان با مردم فلسطین است و پیروزی در انتظار مردم فلسطین و مظلومان جهان است .

وی  همچنین در حاشیه راهپیمایی روز قدس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی برعلت حضورش در این مراسم گفت :روز قدس، روز آزادی فلسطین و لبیک به امام و رهبری است و حضور در راهپیمایی روز قدس وظیفه وجدانی، اخلاقی هر انسانی است .

جدید ترین مطالب سایت