فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تبریک شمخانی به رئیس‌جمهور جدید عراق

علی شمخانی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی انتخاب دکتر محمد فواد معصوم را به عنوان رئیس جمهور عراق به وی و مردم عراق تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، شمخانی با  ابراز خرسندی از توسعه روند همگرایی سیاسی میان احزاب و گروه های شیعه، سنی و کرد در چارچوب عراق متحد و یکپارچه آمده است: بی شک رهبران هوشمند عراق با مدیریت ظرفیت های چشمگیر سیاسی، اعتقادی، انسانی و اقتصادی این کشور ضمن دفع تهدیدات امنیتی ناشی از توطئه بیگانگان، امنیت، ثبات و رفاه را به عراق بازمی گردانند.

شمخانی ،  تجلیل از نقش سازنده و تاریخی جلال طالبانی، رئیس جمهور سابق عراق در شکل گیری عراق جدید گفته است: جمهوری اسلامی ایران چون گذشته در کنار دولت و مردم عراق، همه ظرفیت ها و مقدورات خود را برای حمایت از روند مبارزه با تروریسم ، برقراری امنیت پایدار و توسعه و پیشرفت این کشور به کار خواهد گرفت.

شمخانی در پایان سفر 2 روزه هفته جاری به کشور عراق که طی آن رایزنی گسترده ای با مراجع عظام تقلید و رهبران گروه های سیاسی ، مذهبی و قومی در عراق انجام شد طی مصاحبه ای اعلام کرد: به زودی شاهد تحولات مثبت سیاسی در مسیر شکل گیری سازوکارهای جدید حاکمیتی در عراق خواهیم بود.

 

جدید ترین مطالب سایت