لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نتایج دیدارهای دوستانه باشگاهی

در شبي که شياطين سرخ و قهرمانان ليگ هاي دسته اول اسپانيا و فرانسه در ديدارهاي تدارکاتي خود پيروز شدند، نخستين شکست چزاره پراندلي به عنوان سرمربي زرد و قرمزپوشان استانبول به ثبت رسيد.

هموطن: در ادامه ديدارهاي تدارکاتي تيم هاي اروپايي در اردوي  هاي پيش فصل خود، شب گذشته (چهارشنبه) چند بازي در نقاط مختلف قاره سبز برگزار شد که در مهم ترين آنها تيم هاي اتلتيکومادريد، قهرمان فصل گذشته لاليگاي اسپانيا و پاري سن ژرمن، قهرمان لوشامپيونه فرانسه برابر رقباي خود به برتري دست پيدا کردند.

به نقل از تسنيم، در لس آنجلس آمريکا، تيم منچستريونايتد در نخستين ديدار تدارکاتي خود با هدايت لوئيز فن خال به يک پيروزي قاطعانه دست پيدا کرد. شياطين سرخ در مصاف با تيم لس آنجلس گلکسي با نتيجه پرگل 7 بر صفر پيروز شدند. ولبک (13 و 42 - پنالتي)، روني (45)، ريس جيمز (62 و 84) و اشلي يانگ (88 و 90) گل هاي منچستريونايتد را در اين ديدار به ثمر رساندند.

منچسترسيتي هم که اردوي پيش فصل خود را در آمريکا بر پا کرده به مصاف اسپورتينگ کانزاس رفت و اين تيم را با نتيجه 4 بر يک شکست داد. برونو زوکوليني(3)، ددريک بويوتا (45)، آلکساندر کولاروف (72 - پنالتي) و کلچي ايه آنچو در دقيقه 88 براي سيتي گلزني کردند و چارلز ساپونگ تنها گل اسپورتنگ کانزاس را در دقيقه 30 زد.

ليورپول يکي ديگر از تيم هاي انگليسي که اردوي پيش فصل خود را در آمريکا برگزار کرده، در بوستون به مصاف رم، نايب قهرمان فصل گذشته سري A  رفت و در پايان با نتيجه يک بر صفر تن به شکست داد. تک گل اين بازي را مارکو بوريلو در دقيقه 90 به ثمر رساند.

در ديگر بازي ها اتلتيکومادريد با تک گل دقيقه 45 هکتور هرناندس برابر نومانسيا، تيمي از دسته دوم فوتبال اسپانيا به برتري رسيد و پاري سن ژرمن نيز با گل هاي ژان کريستوف باهبک در دقيقه 2 و مارکينيوس در دقيقه 36 برابر نيس فرانسه که تک گلش را فرانک هونورات در دقيقه 73 به ثمر رساند، پيروز شد.

شاگردان ژوزه مورينيو در چلسي هم شب گذشته در اتريش برابر تيم پلتس اين کشور رفتند و در پايان به تساوي يک بر يک رضايت دادند. سيلويو کارلوس در دقيقه 55 تک گل پلتس را به ثمر رساند و ژرمي بوگا در دقيقه 83 گل تساوي آبي پوشان لندن را زد.

شب گذشته اما اولين شکست گالاتاسراي پس از استخدام چزاره پراندلي، به عنوان سرمربي رقم خورد. شاگردان سرمربي پيشين تيم ملي ايتاليا در دومين بازي خود با هدايت اين مربي برابر راپيدوين اتريش با نتيجه 3 بر يک تن به شکست دادند.

دومنيک ويدرا در دقيقه 28، برايان بهرندت در دقيقه 52 و دني آلار در دقيقه 90 گل هاي تيم اتريشي را به ثمر رساندند و تک نايب قهرمان فصل گذشته سوپرليگ ترکيه را ائورلين چدويو در دقيقه 20 زد.

جالب ترين نتيجه در بازي هاي تدارکاتي در ديدار تيم هاي شالکه و تيم راسن بال اسپورت لاپيزيک آلمان رقم خورد جايي که آبي پوشان گِلزن کرشن توانستند با نتيجه 11 بر يک حريف دسته دومي خود را شکست دهند.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت