لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رونمایی از پدیده‌ای جدید به نام«دریاخواری»!

  رییس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: پدیده ای جدید به نام دریاخواری در این استان در حال رواج است بدین صورت که سواحل دریا با مجوز برخی از سازمان ها خشکانده و به پاساژ تبدیل می شود!

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدصادق اکبری در نشست بررسی چالش های آب استان هرمزگان در بندرعباس افزود: هم اکنون پرونده ای در دستگاه قضایی استان هرمزگان مطرح است که در آن برای ساخت پاساژ مجوز داده شده و قرار است بخش زیادی از دریا در بندرعباس خشکانده شود. اگر در نقاطی از کشور زمین خواری باب شده ،در این استان دریاخواری به یک چالش جدی تبدیل شده است که به منافع عمومی شهروندان ضرر و زیان وارد می کند. در این زمینه مردم مقصر اصلی نیستند بلکه باید پرسید مجوزهای صادر شده چگونه قابل توجیه است.

اکبری اظهار کرد: در حال حاضر از ادامه فعالیت این پروژه جلوگیری شده و باید با صادرکنندگان این مجوزها که مشکل اصلی هستند، برخورد شود. وي در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست که با میزبانی شرکت آب منطقه ای هرمزگان و با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد، گفت: متولیان بخش آب نباید زیر فشارها و توصیه های سیاسی مجوز حفر چاه بدهند و ضروری است در برابر این درخواست ها مقاومت کنند. اکبری بیان کرد: قوه قضاییه هم با دستگاه هایی که مبادرت به صدور مجوز حفر چاه می کنند و هم با بهره برداران برخورد قانونی می کند.

جدید ترین مطالب سایت