فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حضور تکفیری‌ها در اردبیل

اخيراً افرادي با لباس ها و سرو وضعي شبيه تكفيري ها در حاشيه شهرها به ويژه در مركز استان اقدام به سر دادن شعارهاي خاص و دعوت از مردم براي پيوستن به آنها مي كنند كه موجب ايجاد رعب و وحشت در اهالي شده اند.

هموطن: اخيراً افرادي با لباس ها و سرو وضعي شبيه تكفيري ها در حاشيه شهرها به ويژه در مركز استان اقدام به سر دادن شعارهاي خاص و دعوت از مردم براي پيوستن به آنها مي كنند كه موجب ايجاد رعب و وحشت در اهالي شده اند. در آخرين بار فردي با هيكل درشت، سر تراشيده، ريش بلند و لباس عربي در خيابان علي سرباز اردبيل، با پياده شدن از يك جيپ خارجي درحالي كه با يك دست شمشير و دست ديگر خود تبر مي چرخاند و با كلمات عربي و لهجه تركي فرياد مي زد براي برقراري عدالت ياري مي جويم، مشاهده شد.

در استان اردبيل اقوام مختلف ترك و كرد وشيعه و سني درشهرها و مناطق عشايري و روستاها پراكنده ساكن هستند. اين استان داراي حدود400 كيلومتر مرز مشترك با كشور آذربايجان است كه با توجه به حضور گسترده عوامل رژيم صهيونيستي در جمهوري آذربايجان اين منطقه از حساسيت زيادي برخوردار است.

ضمناً سالانه صدها هزار نفر از اين كشور بدون ويزا و كنترل لازم وارد استان اردبيل مي شوند و اين وضعيت موجب مخاطراتي مي شود كه مواظبت ها و مراقبت هاي ويژه اي را طلب مي كند. 

منبع خبر: روزنامه جمهوري اسلامي

جدید ترین مطالب سایت