لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تلویزیون‌های آینده، مقواهایی که لوله می‌شوند +عکس

شرکتی برای اولین بار یک تلویزیون مقوایی 18 اینچی را طراحی کرده که به طور کامل قابل لوله کردن است و با استفاده از آن می توان یک تلویزیون را به راحتی حمل ونقل کرد ...

هموطن: کارشناسان معتقدند ظرف چند سال آینده می توان تلویزیون ها را لوله کرد و با خود این طرف و آن طرف برد و مثل یک روزنامه از آن استفاده کرد . به نقل از کی ویو، این رویایی است که شرکت ال جی در مورد آینده تلویزیون ها ترسیم کرده و نمونه ای از آن را هم در معرض دید علاقه مندان قرار داده است .

این شرکت برای اولین بار یک تلویزیون مقوایی 18 اینچی را طراحی کرده که به طور کامل قابل لوله کردن است و با استفاده از آن می توان یک تلویزیون را به راحتی حمل ونقل کرد . دقت این تلویزیون تاشدنی برابر با یک میلیون مگاپیکسل است و تاکردن و حمل ونقل آن تاثیر منفی روی کیفیتش نخواهد گذاشت . برای طراحی این تلویزیون به جای استفاده از پلاستیک های متعارف از ماده ای به نام فیلم پلی مید استفاده شده که ضخامت نمایشگر تلویزیون را به میزان چشمگیری کاهش داده و انعطاف خوبی نیز دارد .

این نمایشگر تاشدنی در مقایسه با نمایشگرهای LCD از کیفیت و وضوح بیشتری نیز برخوردار است . در آینده با پیشرفت فناوری امکان عرضه این نمایشگرها در ابعاد 50 اینچ هم وجود خواهد داشت . این شرکت اظهار امیدواری کرده که از سال 2017 عرضه تلویزیون های تاشدنی فوق دقیق 60 اینچی را آغاز کند .

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت