فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فعالیت رسمی پژو و رنو در ایران

مدیرعامل ایران خودرو در ادامه از توافق برای تولید محصول با شرکت رنو نیز خبر داد و گفت: در مرحله اول همکاری با شرکت رنو، دو محصول «کلیو ۴» و «کپچر» در نیمه دوم امسال به بازار عرضه می شود.

هموطن: ایران خودرو پس از گذشت ماه ها مذاکره با شرکای فرانسوی خود بالاخره برنامه تولید این دو شرکت خودروساز در ایران را تشریح کرد؛ به طوری که پژو قرار است با تولید دو خودرو پژو 301 و 2008 بار دیگر به بازار خودروکشورمان بازگردد و شرکت رنو نیز با کلیو 4 و کپچر فعالیت های خود را گسترده تر از پیش کند.

فعالیت رسمی پژو و رنو در ایران

پژو 2008

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، بر این اساس دو خودرو پژو قرار است جایگزین خودروهای 405 و وانت پیکان شود.از سوی دیگر طبق مذاکرات دو خودروساز پژو و ایران خودرو قرار بر این شده که شرکتی مشترک به صورت 50-50 تشکیل شود تا منافع هر دو خودروساز در ایران تامین شود. پیش از این شرکت پژو بدون سرمایه گذاری در صنعت خودرو کشورمان، نهایت بهره را از بازار انحصاری ایران برد حال آنکه با مخالفت مجلس و همچنین شرط و شروط ایران خودرو برای حضور پژو در ایران، به ظاهر قرارداد منصفانه ای بین دو شرکت منعقد شده است؛ به طوری که به گفته  هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو که در مجمع عمومی سالانه سخنرانی کرده، این شرکت  بر اساس توافق دو جانبه شرکت پژو ملزم به ارائه پلاتفرم برای تولید محصول مشترک شده و علاوه بر آن نسبت به صادرات محصولات در منطقه نیز از طریق ایران خودرو اقدام خواهد کرد. وی همچنین تاکید کرده که ایجاد مرکز تحقیق و توسعه مشترک با شرکت پژو سیتروئن در این قرارداد پیش بینی شده است، اما طبق توافق دو شرکت تولید دو محصول جدید پژو 301 و 2008 در فاز اول همکاری مشترک قرار خواهد گرفت و همچنین قرارداد با پژو بر اساس تولید محصولات پژو و محصول مشترک با استفاده از توان قطعه سازان ایرانی و نه به صورت سی.کی.دی خواهد بود.

فعالیت رسمی پژو و رنو در ایران

مدیرعامل ایران خودرو در ادامه از توافق برای تولید محصول با شرکت رنو نیز خبر داد و گفت: در مرحله اول همکاری با شرکت رنو، دو محصول «کلیو 4» و «کپچر» در نیمه دوم امسال به بازار عرضه می شود. یکی از این دو محصول در کلاس خودرو کوچک بوده و در هر 100 کیلومتر 5 لیتر سوخت مصرف می کند، اما در کنار دو شرکت فرانسوی، چینی ها نیز در شرکت ایران خودرو سهمی از تولید به عهده دارند؛ به طوری که به گفته یکه زارع قبلا مذاکراتی با دو شرکت چینی انجام شده که هم اکنون نیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی مقرر شده محصولات جدید از این دو شرکت به بازار ایران عرضه شوند.

جدید ترین مطالب سایت