لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سیاسی: رحیمی با مشکلات زیادی روبه روست

رئيس هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت:مديرعامل باشگاه پرسپوليس با مشکلات زيادي دست و پنجه نرم مي کند.

هموطن: حميدرضا سياسي در واکنش به اختلاف نظرهاي به وجود آمده در بين اعضاي هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: چه کسي گفته ما با هم اختلاف داريم؟اگر هم موضوع و اختلاف کوچکي باشد هرگز به روند کاري ما لطمه اي وارد نمي کند. من اختلاف خاصي بين اعضا نمي بينم اما بالاخره افراد نظرهاي متفاوتي دارند و دوست دارند نظر خود را اعلام کنند.

وي در پاسخ به سؤالي که آيا شما موافقيد که عليرضا رحيمي در باشگاه به دليل هزينه هاي زياد خوب کار نکرده، گفت: ما رحيمي را بايد درک کنيم. ما همه چيز را در باشگاه سخت تعيين کرديم و نبايد فقط به موضوع کشتي گيران رسيدگي کنيم. 100 موضوع مانند کشتي گيران در باشگاه مطرح است و رحيمي با آن دست و پنجه نرم مي کند. رحيمي فقط در باشگاه ننشسته که پول هزينه کند.

وي در پاسخ به سؤالي که پس بالاخره قبول داريم اختلاف نظر بين اعضا وجود دارد، گفت: اختلاف خاصي نيست، باز هم مي گويم هر کسي اگر نظري دارد ايده خودش را گفته و تا الان کسي از اعضا به من گلايه اي نداشته است.

سياسي تاکيد کرد:اگر مشکل در خصوص اسپانسر هست، بايد بگويم برخي از شرکت هاي موازي اسپانسر همکاري هاي لازم را نکرده اند و به خاطر همين اسپانسر گله مند است. اما اعلام نکرده که دوست ندارد با ما همکاري نکند.

وي ادامه داد: اسپانسر چند روز از ما مهلت خواست و با توجه به وضعيت اقتصادي مملکت طبيعي است کمي دچار مشکل شود. اما من بسيار خوشبينم و به زودي 5 ميليارد به باشگاه تزريق مي شود.

رئيس هيأت مديره قزمزپوشان درباره احتمال اضافه شدن يک عضو به اعضاي ساير هيأت مديره گفت: خاطر همه جمع باشد هيچ فردي به اعضاي جديد هيأت مديره اضافه نخواهد شد.ما همين طور کار را رو به جلو مي بريم. اين موضوع جديدترين تصميم ما است.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت