لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش سخنگوی استقلال به اظهارات نکونام

سخنگوي باشگاه استقلال در ارتباط با صحبت هاي کاپيتان تيم ملي واکنش نشان داد.

هموطن: سيد سعيد افجه اي در مورد اظهارات جواد نکونام که عليه امير قلعه نويي انجام داده اظهار داشت: اصولا خود امير قلعه نويي به اين صحبت ها پاسخي نمي دهد ولي من به عنوان سخنگوي باشگاه استقلال وظيفه خود مي دانم که پشتيبان سرمربي با دانش خود که مورد علاقه هواداران و مورد تاييد مجموعه باشگاه است باشم.

به نقل از فارس، وي افزود: انتظار ما از کاپيتان تيم ملي بيش از اين بود.او سمبل جوانان است و نبايد با اديبات سخيف حرف مي زد. به عنوان يک ورزشکار شناخته شده نکونام رسم شاگردي و استادي را هم به جا نياورد. آيا امثال او مي خواهند جا پاي مرحوم تختي بگذارند؟

سخنگوي باشگاه استقلال تاکيد کرد: کسي که چند بار بازوبند کاپيتاني آبي تيم ملي را بوسيده و ادعاي آبي دوست بودن دارد نبايد اينگونه مصاحبه مي کرد. سابقه درخشان امير قلعه نويي براي همه مشخص است و به نظر ما اين گونه مصاحبه کردن بيشتر براي مطرح شدن مصاحبه شونده است.

افجه اي توضيح داد: بهترين قاضي در اين خصوص مردم هستند و آنها مي دانند که چه کساني باعث حذف استعدادها در تيم ملي شده اند و بهتر است که آقاي نکونام با احساسات 20 الي 30 ميليون هوادار بازي نکند و خويشتن داري از خود نشان دهد.

وي در پاسخ به اين سوال که چرا بايد کار به انجام چنين مصاحبه اي بيانجامد، گفت:او از نظر فني به دليل جوانگرايي در ليست مربيان ما نبوده است و بهتر است خود مردم قضاوت کنند که ريشه چنين مصاحبه اي در کجاست.

منبع خبر: ورزش30

جدید ترین مطالب سایت