فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیروانی: با درخواست دایی آمدم

مربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من با درخواست شخص علي دايي به اين تيم آمدم و اميدوارم در فصل جديد بتوانم به تيم محبوبم کمک کنم.

هموطن: افشين پيرواني در مورد علت حضورش در پرسپوليس اظهار داشت: من با درخواست علي دايي به پرسپوليس آمدم. با دايي دوستي قديمي دارم و فقط نيتم اين است که به تيم محبوبم کمک کنم. من عاشق پرسپوليس هستم و اين را خيلي ها مي  دانند. اميدوارم بتوانم در کنار ديگر اعضاي پرسپوليس روزهاي خوبي را در اين تيم تجربه کنم.

به نقل از تسنيم، وي در پاسخ به اين سؤال که «آيا با توجه به سابقه سرمربيگري در پرسپوليس، براي آمدن به اين تيم به عنوان مربي ترديد نداشتيد؟»، خاطرنشان کرد: من در سال هاي گذشته علاقه ام را به پرسپوليس ثابت کردم و به هيچ عنوان براي آمدن به تيم محبوبم به اين فکر نکردم که قبلاً سرمربي پرسپوليس بوده ام. هيچکس هم به خودش اجازه نداد در اين خصوص با من صحبت کند. من به پرسپوليس آمدم تا به تيم محبوبم کمک کنم.

مربي پرسپوليس در مورد اينکه مي  گويند جانشين کريم باقري در پرسپوليس شده است، گفت: فقط بايد بگويم که کريم باقري يکي از اسطوره هاي پرسپوليس و فوتبال ايران است و من هميشه براي او آرزوي موفقيت مي کنم.

پيرواني در خصوص شرايط فني پرسپوليس هم گفت: قبل از اينکه به پرسپوليس بيايم فکر مي  کردم با جدايي چند بازيکن شايد اين تيم ضعيف شده باشد. وقتي در تمرينات حاضر شدم نگراني ام برطرف شد. پرسپوليس تيم خوبي است و بازيکنانش با انگيزه زيادي تمرين مي  کنند تا بهترين نتايج را در ليگ برتر بگيريم.

وي در مورد بازي اول پرسپوليس مقابل نفت اظهار داشت: هميشه بازي هاي ابتدايي هر تورنمنت سختي هاي خاص خودش را دارد اما بازيکنان ما آنقدر آماده هستند و انگيزه دارند که از سد نفت بگذرند.

مربي پرسپوليس درباره جدايي خلعتبري، حسيني و احتمالاً پولادي از پرسپوليس و تأثير اين مسئله روي روند کار سرخپوشان خاطرنشان کرد: هيچ بازيکني را نمي شود به زور در تيمي نگه داشت، چون باشگاه محدوديت هاي خاص خودش را دارد. شايد اين بازيکنان دوست داشتند در پرسپوليس بمانند اما وقتي تيم هاي ديگر چند برابر پول مي دهند بازيکن هم بايد فکر آينده اش باشد.

پيرواني در خصوص احتمال حضور ميشائيل اومانا در پرسپوليس گفت: بازيکني که در جام جهاني بازي کرده مي تواند به پرسپوليس کمک کند و مفيد باشد.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت