فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ردپای اشخاص‌حقیقی در «بوستان مادر»

رییس شورای شهر تهران گفت: قرارداد 20 هزار میلیارد تومانی شهرداری با قرارگاه خاتم را با دید کارشناسی ندیده ام و در تعطیلات عید آن را بررسی می کنم.

هموطن: احمد مسجدجامعی در گفت وگو با ایسنا، رییس شورای شهر تهران همچنین درباره قرارداد 20 هزار میلیارد تومانی شهرداری و قرارگاه خاتم الانبیا و اینکه گفته می شود این قرارداد تفاهم نامه است، تصریح کرد: یک تفاهم نامه است اما در تفاهم نامه معمولا رقم مالی آورده نمی شود.

باید دید رقم دریافتی از تغییر کاربری بوستان مادر در کجا هزینه شده است؟

رئیس شورای شهر تهران درباره بحث های مربوط به بوستان مادر و تغییر کاربری آن نیز ، گفت: در اینکه این بوستان در پهنه (G) بوده است، تردیدی وجود ندارد و بحث اینجاست که چگونه توانسته مجوز تغییر پهنه بگیرد و آیا کمیسیون ماده 5 این اختیار را دارد که مجوز تغییر پهنه بدهد یا شورای عالی معماری و شهرسازی باید دستور تغییر پهنه را بدهد.

وی افزود: باید دید چه هزینه ای در قبال تغییر پهنه پرداخت شده و رقم دریافتی در کجا هزینه شده است و به چه کسی داده شده است، زیرا دامنه این موضوع به پل صدر می رسد.

مسجدجامعی با بیان اینکه همچنین گفته می شود قرار بوده با این مبلغ باغات کن خریداری شود، گفت: در عین حال صحبت بر سر این است که چرا وقتی شورا نسبت به توقف ساخت وساز در بوستان مادر دستور داد، این کار متوقف نشد و تسریع پیدا کرد.

وی وجود اشخاص حقیقی در پرونده بوستان مادر را رد نکرد و گفت: افراد حقیقی وجود دارند که از این موضوع بهره برده اند.

وی همچنین درباره بخشنامه حذف زنان از برخی موقعیت های کاری در شهرداری، اظهار کرد: این موضوع در دستور کار من نیست، اما به اندازه کافی بعد رسانه ای پیدا کرده است.

مسجدجامعی در بخش دیگری با بیان اینکه متاسفانه تذکرات شورایی ها به نتیجه نمی رسد، به عدم نتیجه گرفتن این تذکرات در دوره های قبلی شورای شهر اشاره کرد و گفت: معمولا تذکرات بی نتیجه می ماند، اما با رسانه ای شدن بسیاری از آنها پیگیری می شوند.

وی تاکید کرد: من دوست دارم جلسات یکشنبه ها را هم علنی کنم اما اعضا موافقت نمی کنند.

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت