لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

محتوای نامه روحانی به هومن سیدی چه بود؟

رئیس جمهور در نامه ای با دست خط خود از کارگردان فیلم سینمایی «سیزده» خواست در مسیر امید بخشی به مردم کشور تلاش کند.

هموطن: همزمان با مراسم افطاری حسن روحانی در جمع هنرمندان، رئیس جمهور سیمرغ بلورینی را که هومن سیدی، به او اعطا کرده بود، به امانت به این فیلمساز بازگرداند.

سیدی در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای دریافت جایزه ویژه هیئت داوران بخش نگاه نو روی صحنه حاضر شد و سیمرغ بلورینی که به او اعطا شد را به حسن روحانی رئیس جمهور تقدیم کرد. مراسم افطاری رئیس جمهور که جمعه شب سوم مرداد ماه برگزار شد، فرصتی بود تا روحانی این جایزه را همراه متنی به کارگردان جوان سینمای ایران بازگرداند.

سیدی درگفت و گویی با خبرآنلاین درباره محتوای این نامه گفت: «آقای روحانی با دست خط خودشان متنی نوشتند و همراه سیمرغ آن را به من سپردند. ایشان در نوشته شان تاکید کردند که سیمرغ را پذیرفتند و آن را به امانت به من بازگرداندند، و همچنین خواستند همه در کنار هم برای دادن امید و لبخند به مردم سرزمین خودمان تلاش کنیم.»

سیدی به عنوان بازیگر فیلم سینمایی «یک تکه نان» کمال تبریزی وارد سینما شد و بعد از حضور در آثار کارگردانانی چون اصغر فرهادی در «چهارشنبه سوری» و بهرام توکلی و کاوه سجادی حسینی و چند فیلمساز دیگر، سراغ کارگردانی رفت و «سیزده» در جریان نمایش در جشنواره فیلم فجر با استقبال مواجه شد. او این روزها سرگرم مراحل فنی فیلم تازه اش «اعترافات خطرناک ذهن من» است.

منبع خبر: خبر آنلاین

جدید ترین مطالب سایت