فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کلید مهم و طلایی برای جلوگیری از افزایش وزن و چاقی

متخصصان تغذیه و سلامت در یک مطالعه جدید تاکید کردند که پرهیز از خوردن تنقلات پس از وعده غذای اصلی کلید طلایی پیشگیری از افزایش وزن و چاقی است.به گزارش پرشين تفريح در این مطالعه مشخص شد......

کلید مهم و طلایی برای جلوگیری از افزایش وزن و چاقی

هموطن: متخصصان تغذیه و سلامت در یک مطالعه جدید تاکید کردند که پرهیز از خوردن تنقلات پس از وعده غذای اصلی کلید طلایی پیشگیری از افزایش وزن و چاقی است.به گزارش پرشين تفريح در این مطالعه مشخص شد که کودکان چاق یا مبتلا به اضافه وزن در مقایسه با کودکانی که وزن سالم و طبیعی دارند، پس از صرف وعده غذایی اصلی به خوردن هله هوله و تنقلات گرایش دارند و به این ترتیب 34 درصد بیشتر کالری دریافت می کنند. این میزان کالری اگر به طور مداوم با همین الگوی تغذیه  ای غلط وارد بدن شود برای افزایش وزن دائمی کافی است.

متخصصان دانشکده پرستاری پنسیلوانیا در این آزمایش ها دریافتند کودکان چاق بیش از خواهرها و برادرهای خود که وزن طبیعی دارند از خوردن تنقلات پس از غذای اصلی لذت می برند و عادت دارند که با پرخوری بعد از غذا، شکم خود را پر کنند.این مطالعه همچنین نشان می دهد کودکانی که وزن طبیعی دارند در مقایسه با کودکان چاق حتی حجم وعده غذایی اصلی شان نیز کمتر است.

جدید ترین مطالب سایت