لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اسرار گنبد آهنین به سرقت رفت

هکرها توانسته اند به اسرار نظامی دو شرکت صهیونیستی دست پیدا کنند. این دو شرکت سیستم دفاعی گنبد آهنین را طراحی کرده اند. این اطلاعات نخستین بار در وبلاگ مربوط به مسائل امنیتی برایان کربز منتشر شد اما این شرکت آن را انکار می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،شرکت (سایبر انجنیر سرویسز) فعالیت هکر ها را در طول هشت ماه بین سال های 2011 تا 2012 دنبال کرده است. بر اساس گزارش این شرکت اطلاعاتی که هکرها سرقت کرده اند، حاکی از لو رفتن جزییات امنیتی اطلاعاتی سپر گنبد آهنین است.

گروهی که برای اولین بار عملیات سرقت اطلاعات را ردیابی کرده است فاش کردند که این اسناد که در یک دوره یک ماهه سرقت شده اند با موشک های پیکان3، پهپادها یا هواپیماهای بدون سرنشین و راکت های بالستیک ارتباط دارند.

اسرار گنبد آهنین به سرقت رفت

سپر گنبد آهنین سیستم دفاع ضد موشکی است که می تواند راکت و توپ های شلیک شده را ردیابی و منهدم کند.

گزارش شرکت سایبر انجنیر سرویسز مدعی است که ابزارهای مورد استفاده در این نفوذ با ابزارهای هکرهای چینی در نفوذ به شرکت های صنایع دفاعی آمریکا مشابهت دارد اما دولت چین هرگونه دست داشتن در این حملات سایبری را انکار کرده است.

هم شرکت صنایع هوایی صهونیست ها و هم شرکت رافائل در طراحی سپر دفاعی گنبد آهنین مشارکت جدی داشته اند.آمریکا که با این شرکت های صهیونیستی برای تولید موشک پیکان 3 همکاری می کند، می خواهد در تولید نمونه های بعدی تکنولوژی سپر گنبد آهنین همکاری کند.

در عین حال ایمیل های متعلق به مدیر اجرایی و مدیران ارشد این شرکت در کنار رمزهای عبور آنها دزدیده شده است.

این نخستین بار نیست که شرکتهای آمریکایی ادعای حمله از سوی شرکتهای چینی را تکرار میکنند اما بنظر این واکتش، حرکتی از سر استیصال مدیران این سیستم بعلت  ناکارآمدی این مجموعه دفاعی در برابر موشکها مقاومت باشد. آمار وحشتناک عملکرد گنبد آهنین بویژه در ناکارآمدی برای دفاع از فرودگاههای رژیم صهیونیستی، ضربه اقتصادی سنگینی را به این رژیم تحمیل کرده است.

جدید ترین مطالب سایت