فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کمک ۲۲۵ میلیون دلاری آمریکا به رژیم صهیونیستی در جنگ غزه

سنای آمریکا به اتفاق آراء لایحه کمک فوری ۲۲۵ میلیون دلاری را برای سامانه دفاع موشکی « گنبد آهنین » رژیم صهیونیستی تصویب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع  رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری رویترز ، حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی در حمله به غزه ادامه دارد . در جدیدترین اقدام ، سنای آمریکا، دیروز ( جمعه) به اتفاق آرا لایحه کمک فوری ۲۲۵ میلیون دلاری این کشور به رژیم صهیونیستی را برای تقویت سامانه دفاع موشکی موسوم به « گنبد آهنین »  تصویب کرد.

البته این لایحه کمک به رژیم صهیونیستی برای تبدیل شدن به قانون همچنین باید به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا نیز برسد و پس از آن باراک اوباما، رئیس  جمهوری آمریکا آن را امضا کند.

با توجه به این که قانونگذاران آمریکا به لحاظ سنتی از حامیان قوی رژیم صهیونیستی به شمار می روند، بعید است این لایحه در مجلس نمایندگان با مقاومت چندانی رو به رو شود.

این در حالیست که رئیس جمهوری آمریکا پیشتر برخلاف محکومیت های جهانی ضد حملات رژیم صهیونیستی به غزه  و کشتار فلسطینیان به ویژه کودکان ، به حمایت از این رژیم پرداخته و مدعی شده بود، رژیم صهیونیستی  برای دفاع از خود اقدام به این حملات می کند. این حمایات  از رژیم صهیونیستی موج انتقادات علیه آمریکا را برانگیخته است.

جدید ترین مطالب سایت