لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خبرهای جدید درباره آزاد راه تهران - شمال

چینی ها درباره طرح آزاد راه تهران- شمال معتقدند که نباید اجرای این طرح از آنها گرفته شده و به پیمانکار دیگری ارائه شود، و اگر ایران بنا دارد این قرارداد را به پیمانکار دیگری دهد، باید قرارداد چین را لغو کند.

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: براساس  جدیدترین توافق ایران و چین، فاز اول آزاد راه تهران- شمال تا پایان امسال عملیاتی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، برخی پایگاه های خبری اعلام کردند، اسدالله عسگراولادی گفت: درباره  آزاد راه تهران- شمال برخی اختلافات میان ایران و چین وجود دارد که با مذاکرات اخیر، حل شده است و این آزادراه  تا پایان زمستان راه اندازی خواهد شد.

عسگر اولادی  افزود: چینی ها درباره طرح آزاد راه تهران- شمال معتقدند که نباید اجرای این طرح از آنها گرفته شده و به پیمانکار دیگری ارائه شود، و اگر ایران بنا دارد این قرارداد را به پیمانکار دیگری دهد، باید قرارداد چین را لغو کند.

وی گفت : در مذاکرات جدید میان مقامات ایرانی و چینی درباره  این آزاد راه ، قرار است که تا پایان زمستان قطعه یک این آزاد راه تکمیل شود.

آزادراه تهران – شمال در ۴ قطعه ساخته می شود که قطعه ۴ آن از مرزن آباد تا چالوس پارسال راه اندازی شد.

همچنین ساخت قطعه دو و سه این آزاد راه به دلیل هزینه بالا شروع نشده است.

قطعه یک این آزادراه به طول ۳۲ کیلومتر هم از کن شروع شده است و تا شهرستانک ادامه دارد که چینی ها و بنیاد مستضعفان در آن مشغول کارند.

با راه اندازی فاز نخست ، ۶۰ کیلومتر از مسیر تهران - شمال کاسته می شود.

خبرهای جدید درباره آزاد راه تهران - شمال

جدید ترین مطالب سایت