لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"پاپ شیطان را از روح نتانیاهو خارج کند"

رئیس جمهوری نیکاراگوئه با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه نخست وزیر این رژیم را فردی دانست که روحش به تسخیر شیطان درآمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مهر به نقل از راشا تودی نوشت: "دانیل اورتگا" رئیس جمهوری نیکاراگوئه از پاپ فرانسیس خواست شیطانی را که در "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی حلول کرده، از وجود وی خارج کند. وی با انتقاد از سکوت بین المللی در قبال جنایات صهیونیست ها در نوار غزه گفت: چرا هیچ کس این جنایات را محکوم نکرده و یا به دنبال تحریم اسرائیل نیست؟

به اعتقاد رئیس جمهوری نیکاراگوئه مردم فلسطین قربانی "دیوانگی" سیاستمداران اسرائیلی که به دنبال نابود کردن آنها هستند، شده اند. اورتگا تاکید کرد رژیم صهیونیستی در حال نسل کشی در غزه است، جنایتی که حتی وحشتناک تر از اقدامات نازی ها در جنگ جهانی دوم است.

این در حالی است که با آغاز حمله نظامی رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، انتقادهای بین المللی علیه مقامات این رژیم افزایش یافته و مقامات آن به ویژه "بنیامین نتانیاهو" هدف انتقاد قرار گرفته اند. در همین راستا دولت بولیوی رژیم صهیونیستی را "یک دولت تروریست" اعلام کرده و در اعتراض به جنایات صهیونیست ها در غزه، توافق روادید با این رژیم را لغو کرد.

گفتنی است پیش از این نیز "رجب طیب اردوغان" نخست وزیر ترکیه رژیم صهیونیستی را به رژیم فاشیستی هیتلر تشبیه کرد که این اقدام موجب خشم مقامات تل آویو و همپیمانان آنها در واشنگتن شد.

 

جدید ترین مطالب سایت