لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شیرینی اتریشی

كف سيني فر را با كاغذ روغني بپوشانيد. فر را نيز با حرارت 135 درجه سانتيگراد (درجه كم) روشن كنيد تا گرم شود. مارگارين نرم شده و پودر قند را با هم بزنيد تا مانند كرم شود. ............

شیرینی اتریشی

مواد لازم براي 35 عدد شيريني :

 مارگارين نرم شده با دماي آشپزخانه  200 گرم
 پودر قند  80 گرم
 اسانس وانيل (مايع)  3 قاشق چايخوري
 زردة تخم مرغ  4 عدد
 آرد 250 گرم
شكلات تخته اي آب شده 50 گرم
پودر نارگيل براي تزيين 50 گرم

طرز تهيه شیرینی اتریشی :

هموطن: كف سيني فر را با كاغذ روغني بپوشانيد. فر را نيز با حرارت 135 درجه سانتيگراد (درجه كم) روشن كنيد تا گرم شود. مارگارين نرم شده و پودر قند را با هم بزنيد تا مانند كرم شود. در ظرفي جداگانه اسانس مايع وانيل را به زرده هاي تخم مرغ بيفزاييد و مخلوط كنيد. سپس اين مخلوط را به ماية قبلي اضافه كنيد و آن را كاملاً هم بزنيد تا مخلوط به دست آمده، يكدست شود. آرد را كم كم روي اين مايه الك كنيد و آن را مرتب مخلوط كنيد تا به سرعت به خورد خمير برود. در اين مرحله بايد خمير نرم و يكدستي به دست آيد.

خمير آماده شده را در قيفي كه ماسورة كنگره دار يك سانتيمتري دارد، بريزيد و به كمك اين قيف و ماسوره خمير را به صورت انگشت هاي 6 سانتيمتري (ميله هاي 6 سانتيمتري) و با فاصله روي سيني آماده شده شكل دهيد. شيريني ها را 20 دقيقه در فر از پيش گرم شده بپزيد تا زير آنها كمي تغيير رنگ دهد. بعد از پخت شيريني ها، اجازه دهيد شيريني ها كاملاً خنك شوند. سپس آنها را با شكلات آب شده به روش بن ماري و پودر نارگيل، مطابق تصوير تزيين كنيد.

شیرینی اتریشی

جدید ترین مطالب سایت