لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تظاهرات علیه خبررسانی CNN و FOX درباره غزه

هزاران معترض با تظاهرات مقابل مقر شبکه های سی .ان.ان و فاکس نیوز در شهر نیویورک، حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرده، و اعتراض خود را نسبت به پوشش رسانه ای جانبدارانه از صهیونیستها اعلام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از سایت شبکه فلسطین الیوم، این اعتراض ها از مقابل مقر شبکه سی .ان.ان در منهتن آغاز شد که در این تظاهرات هزاران شهروند از نژادها و ادیان مختلف از جمله برخی از یهودیان در آن مشارکت کردند.

معترضان لوگوی نازی ها را روی پرچم رژیم صهیونیستی کشیده و عکس هایی از قربانیان حملات رژیم صهیونیستی به غزه در دست گرفتند.

تظاهرات علیه خبررسانی CNN و FOX درباره غزه

تظاهرات کنندگان همچنین صورت های خود را با رنگ های پرچم فلسطین رنگ کرده و پلیس نیویورک نیز تدابیر شدید امنیتی در محل برگزاری تظاهرات اتخاذ کرد.

معترضان شعارهایی در همبستگی با غزه سر دادند که از جمله این شعارها، «ای غزه ما اینجا هستیم، به کودکانت بگو نترسند»،  «همه ما فلسطینی هستیم»، «ای غزه گریه نکن، ما اجازه مرگ تو را نمی دهیم» و «فلسطین آزاد است» و «زنده باد غزه»، بود.

تظاهرات علیه خبررسانی CNN و FOX درباره غزه

تظاهرات کنندگان همچنین سیاست رسانه ای جانبدارانه واشنگتن از رژیم صهیونیستی را که توسط این دو شبکه و پوشش دادن حملات رژیم صهیونیستی به غزه اجرا می شود، محکوم کردند.

دو ساعت پس از برپایی این تظاهرات در مقابل مقر شبکه سی ان ان، تظاهرات کنندگان از میدان تایمز حرکت کرده و به سمت ساختمان شبکه فاکس نیوز رفته و شعارهایی در حمایت از حقوق فلسطینی ها سر دادند.

تظاهرات علیه خبررسانی CNN و FOX درباره غزه

آنها شعارهایی همچون، «امروز چه تعداد کودک کشتید؟» و «ای اسرائیل از خودت خجالت بکش»، سر دادند.

جدید ترین مطالب سایت