فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اگر چنین کشتاری در آمریکا بود، باز همین طور موضع می گرفتید؟

دکتر برغوثی، نماینده مجلس قانون گذاری فلسطین و بنیان گذار حزب «ابتکار ملی فلسطین»، زیاده خواهی رژیم صهیونیستی را عامل شکست آتش بس ۷۲ ساعته در نوار غزه دانست و از سکوت آمریکا در این زمینه انتقاد کرد.

به گزارش سرویس مانیتورینگ پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر مصطفی برغوثی،، جمعه شب، در گفتگوی اختصاصی با شبکه سی ان ان، با بیان اینکه «این آتش بس 72 ساعته، از ابتدا، آتش بس کاملا شکننده ای بود»، افزود: این آتش بس از آنجا به شکست انجامید که یک مشکل در این میان وجود داشت و آن اینکه، ارتش رژیم صهیونیستی تاکید داشت همزمان با این آتش بس، به عملیات نظامی خود ادامه می دهد.

وی افزود: این مشکل از آنجا اهمیت می یابد که اسرائیل می خواهد همزمان با آتش بس، به عملیات برای از میان بردن تونل های فلسطینیان در خاک غزه و همچنین بمباران مکان های مختلف، ادامه دهد.

برغوثی گفت: این موضوع را می توان از علل مهم شکست آتش بس دانست.

وی همچنین از سکوت جامعه جهانی و دولت ها و رسانه های غربی و آمریکایی در قبال کشتار غیر نظامیان در غزه، انتقاد کرد و گفت: اوضاع در غزه رو به وخامت است. تا کنون حدود 1500 فلسطینی در نوار غزه جان باخته اند.

وی تصریح کرد: اگر این کشتارها در آمریکا صورت می گرفت، آیا شما این گونه برخورد می کردید؟ اگر چنین وضعی بر آمریکا حاکم بود، آن هم ظرف 24 روز، یک و نیم میلیون آمریکایی زخمی می شدند؛ باز هم چنین موضع گیری می کردید؟ این وضع احمقانه است و می بایست جلوی آن را گرفت و از سرایت آن به کرانه باختری جلوگیری کرد.  

جدید ترین مطالب سایت