فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برتری منچستریونایتد برابر رئال مادرید

منچستريونايتد با برتري برابر رئال مادريد حريف ليورپول در فينال "گينس کاپ" شد.

هموطن: رقابت هاي باشگاهي "گينس کاپ" شب گذشته (شنبه) و بامداد امروز با برگزاري سه ديدار ادامه يافت که در حساس ترين بازي منچستريونايتد موفق شد با برتري سه بر يک برابر رئال مادريد به فينال اين رقابت ها راه يابد.

منچستريونايتد بامداد امروز (يکشنبه) در حضور بيش از 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه بزرگ شهر ميشيگان به مصاف هم رفتند که اين ديدار با برتري سه بر يک شاگردان لوئيس فان خال به پايان رسيد تا روند نتيجه گيري منچستريونايتد در بازي هاي پيش فصل ادامه داشته باشد.

منچستري ها بازي را بهتر شروع کردند و موفق شدند در دقيقه  21 به گل برسند. حرکت خوب تيمي بازيکنان منچستريونايتد با پاس دني ولبک به اشلي يانگ ختم شد که اين بازيکن انگليسي نيز موفق شد گل نخست را به ثمر برساند.

شش دقيقه  بعد گرت بيل موفق شد از روي نقطه پنالتي بازي را به تساوي بکشاند تا رئالي ها به بازي اميدوار شوند.

منچستريونايتد در دقيقه  37 باز هم به گل رسيد. اين بار سانتر زيباي اشلي يانگ بدون برخورد با بازيکني وارد دروازه  ايکر کاسياس شد تا منچستر بار ديگر از حريف خود پيش بيفتد و نيمه نخست با برتري دو بر يک شياطين سرخ به پايان برسد.

منچستر در نيمه دوم نيز توانست بازي بهتري را به نمايش بگذارد و در دقيقه  80 توسط خاوير هرناندز گل سوم خود را نيز به ثمر برساند تا اين ديدار با برتري سه بر يک منچستريونايتد به پايان برسد.

ليورپول در ديگر ديدار اين رقابت ها موفق شد با دو گل ميلان را شکست دهد و حريف منچستريونايتد در ديدار نهايي شود. براي ليورپول در اين ديدار جو آلن و سوسو گلزني کردند تا ليورپول و منچستريونايتد براي تعيين قهرمان اين رقابت ها به مصاف هم بروند.

** تابلوي نتايج:

* ليورپول 2 – ميلان صفر

* اينتر 2- رم صفر

* رئال مادريد يک – منچستريونايتد 3

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت