فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نظمی: در تراکتور به روی انصاری‌فرد باز است

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي گفت: سقف بودجه را رعايت کرديم و از ابتدا مي خواستيم باشگاه و بازيکن صادق باشند.

هموطن: جمشيد نظمي در گفت وگو با فارس، در مورد نامه اي که به علي کفاشيان در مورد رعايت سقف قرارداد از سوي باشگاه تراکتورسازي نوشته است عنوان کرد: البته برخي باشگاه هاي ديگر هم اين سقف را رعايت کردند. مهدي تاج اعلام کرد که برخي باشگاه ها اين سقف را رعايت نکردند اما ما به طور کامل به اين مسئله پايبند بوديم. مي خواستيم اقدام درستي که انجام داديم را مطرح کنيم و بايد بدانيم که اگر در ادامه کنترلي روي سقف قرارداد صورت نگيرد در آينده وضعيت بدتر مي شود و به همان روال قبل باز مي گردد.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا در سال آينده با توجه به اينکه ساير باشگاه ها اين سقف را رعايت نکردند خود را ملزم به انجام اين کار مي دادند خاطرنشان کرد: دغدغه ما همين است شايد اگر اين مسئله رعايت نشود سال بعد باشگاه هايي که اين مسئله را رعايت کردند خود را ملزم به پايبندي به اين قانون ندانند نبايد اين اتفاق رخ دهد برخي مبالغ غيرواقعي اعلام کردند. همان زمان که بحث سقف قرارداد مطرح شد مي خواستم نامه حمايتي خودم را ارائه کنم اما صبر کردم تا اين کار را انجام دهيم و سپس حمايت خود را اعلام کنيم.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در پاسخ به اين سوال که آيا به خاطر عدم رعايت حق پخش از سوي برخي باشگاه ها از اين مسئله ناراحت نيست اظهار داشت: ناراحتي از اين موضوع ندارم هدف ما از ابتدا به وجود  آوردن سر و صدا و جذب بازيکنان اسم دار نبوده است. ما به دنبال بازيکني بوديم که بتواند مشکلات تيم را برطرف کند و خواسته هاي سرمربي را برآورده کند ما مي خواستيم بازيکن با باشگاه صادق باشد و با مبلغ واقعي قرارداد ببنديم اصلا اين فکر را که چون با مبلغ واقعي قرارداد بستيم و سقف را رعايت کرديم و از ساير حريفان جا مانديم را نمي کنيم ما به کاري که انجام داديم اعتقاد داشتيم.

نظمي در مورد اينکه شاهين ثاقبي را به تيم ملي اميد دادند اما برخي باشگاه ها با آوردن بهانه از اين کار طفره مي روند گفت: فلسفه باشگاه داري در همه دنيا فراهم کردن بستر رشد بازيکنان است تا تيم هاي ملي قوي تشکيل شود. ما در قراردادهايمان بندي قرار داديم که در صورت دعوت بازيکنان به تيم ملي پاداش هايي را به آنها اختصاص دهيم و با اين کار در پي بالا بردن انگيزه و تلاش بازيکنان بوديم. همکاري بسيار خوبي با تيم ملي داريم و دوست داريم در کنار اينکه عملکردخوبي ارائه مي دهيم بازيکنان خوبي را به تيم ملي کشور معرفي کنيم و بتوانيم اصول خوبي در باشگاه داري داشته باشيم.

وي در مورد برگزاري مراسم بهترين هاي ليگ سيزدهم و اينکه آيا توقع نداشتند نماينده ا ي در اين برنامه داشته باشند خاطرنشان کرد: به هر حال اين نظر مسئولان برگزارکننده بود البته کريم انصاري فرد جايزه آقاي گلي را دريافت کرد اميدوارم فصل آينده عملکردي ارائه کنيم که بتوانيم نماينده هاي بيشتري در مراسم بهترين ها داشته باشيم.

نظمي در مورد جذب کريم انصاري فرد خاطرنشان کرد: هفته گذشته رسول خطيبي با او صحبت کرد و اعلام کرده بود در اين هفته براي صحبت به تبريز مي ايد اما فرداي صحبت با خطيبي انصاري فرد اعلام کرد قصد حضور در ايران را ندارد نمي دانم او چه تصميمي دارد اما با جذب لوسيانو ادينهو در خط حمله شرايط خوبي داريم و خلا زيادي احساس نمي کنيم. تراکتورسازي تيم خود انصاري فرد است و او هر زمان که بخواهد در باشگاه به رويش باز است.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در مورد اسپانسر اين تيم براي فصل آينده عنوان کرد: مديران همراه اول با صداقت با ما برخورد نکردند و وقت ما را براي انتخاب اسپانسر گرفتند. به هرحال ما منتظر اين اسپانسر بوديم و آنها زمان را از ما گرفتند خدا بزرگ است و ان شاالله در چند روز آينده اسپانسر باشگاه را مشخص مي کنيم.

وي در پايان در مورد ديدار مقابل ذوب آهن گفت: خدا را شکر در بازي اول عملکرد خوبي داشتيم و توانستيم به پيروزي برسيم. تلاش مي کنيم با کسب 3 امتياز از اصفهان به خانه برگرديم. بازيکنان وضعيت خوبي دارند و مي توانيم در اين ديدار هم به پيروزي برسيم.

منبع خبر: ورزش 3

 

جدید ترین مطالب سایت